באנר לעמוד הבית

חדר שינה יהודי


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

מהו חדר שינה יהודי וכיצד מיטה מתכווננת עונה על הקריטריונים של ההלכה היהודית.

לקטלוג מיטות מתכווננות יהודיות >

אנשים רבים מכירים את המטבח היהודי הכשר שיש בו שני כיורים, אבל לא רבים יודעים שיש גם חדר שינה יהודי עם מיטה יהודית. זוהי מיטה רחבה מהרגיל המופרדת לשני חלקים למרות שיש לשניהם בסיס ושלד משותפים. החלוקה מאפשרת להפריד בין שני החלקים בקלות בזמן תקופת הנידה מבלי לגרום לאי נוחות והיערכות מיוחדת בהפרדת שתי המיטות לחלוטין. למבנה של מיטה יהודית יש מספר פתרונות עיצוב והרכבה בענף המיטות וכל זוג מוצא את מבנה המיטה היהודית הנוח לו. חדר שינה יהודי דורש יותר מקום בגלל רוחבה של המיטה במצה הפתוח לצורך הפרדה, לכן מידות החדרים הצפופים של ישראל לא פעם מאלצים את המשפחות לחפש פתרונות יצירתיים שחוסכים מקום, כגון מנגנוני הפרדה מתקדמים, ארגזי מצעים בעלי שטח אחסון גדול, ארונות בגדים שמתוכננים בחכמה ופתרונות מידוף.

מיטות מתכווננות עם מזרנים אורטופדייםמיטה מתכווננת דגם שאנל

סוגי מיטות יהודיות

ההלכה של זרמי הדת השונים הובילה את היצרנים לפתרונות מגוונים כדי לתת מענה לצורך של הציבור הדתי בהפרדה וחיבור מחדש של המיטות. כיום השוק מציע מגוון רחב של מיטות יהודיות בעיצובים שונים, עם בסיס משותף או בלי. ישנן מיטות מינימליסטיות יותר שיכללו מזרנים ומסגרת פשוטה בהפרדה ידנית עם מנגנוני נעילה בסיסיים. ואילו בצד השני של קשת האפשרויות תמצאות מיטות מתקדמות, ביניהן גם מיטות מתכווננות יהודיות, מעוצבות על פי המילה האחרונה של האפנה וכוללות שיפורים טכנולוגיים חכמים ותוספות פינוקים למשתמשים.

מיטה זוגית מתכווננת אורטופדיתמיטה מתכווננת דגם ג’ורג’יו ארמני

הפרדה וחיבור המיטות

במיטה יהודית חשיבות ההפרדה היא בימי הנידה של האישה שבה אין הזוג ישן יחד על אותו משטח ומוגבל על ידי איסור הנגיעה. בימים האחרים ניתן לחבר את המיטות שוב ולכן אלמנט ההפרדה והחיבור חייב להיות עמיד לאורך שנים ופשוט כדי להפעילו בקלות. רשתות השיווק מציעות פתרונות מתקדמים במיטות המתוחכמות של היום, בשילוב עם ארגזי מצעים מרווחים ונגישים, מנגנונים יעילים, שקטים ופשוטים להפעלה, ושלל הפינוקים שהפכו כבר לנורמה המקובלת בכל בית, כולל מיטות מתכווננות וגם מזרונים אורטופדיים העושים שימוש בשכבות ויסקו או לאטקס.

מיטה זוגית מתכווננתמיטה מתכווננת דגם פריז

מיטה יהודית מתכווננת

מיטות מתכווננות הן הלהיט העכשווי. יותר ויותר האנשים מבינים שאורח החיים המודרני שמצמיד אותם לכיסאות המחשב במשרד שעות רבות גובה מחיר כבד של כאבי גב, אי נוחות ובעיות בריאות. מיטה מתכווננת בנויה ממנגנונים משוכללים אשר מחלקים את המזרון לחלקים כך שאפשר לכוון את הזווית של כל אחד מהם לפי התנוחה המועדפת לשינה, מבנה הגוף ואף צרכים בריאותיים שונים. גם במיטה שהיא זוגית כל אחד ישן בתנוחה האופטימלית עבור גופו על מזרון בהתאמה אישית . גם מיטה יהודית מתכווננת אפשר להתאים לכל זוג כזה שרוצה הפרדה הודות למנגנוני התנועה של המיטה והאפשרות לבנות אותה בהתאם לדרישות הזוג. יש בה שני מזרנים גמישים ואורתופדיים וכל אחד מהם מופעל עצמאית על ידי מנגנון משלו עם אפשרות של הפרדה למרחק הדרוש על פי ההלכה היהודית.

מיטה מתכווננת במבצע