באנר לעמוד הבית

מזרנים למיטות מתכווננות


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

מהם מזרונים למיטות מתכווננות? כל מה שצריך לדעת על מזרונים למיטות מתכווננות.

לקטלוג מיטות מתכווננות>

מתכננים רכישה של מיטה מתכווננת? מצוין! אתם כבר בדרך לשדרוג רציני של חוויית השינה שלכם. ואומנם, כל עוד לא דאגתם למזרן האורתופדי שיתאים באופן מושלם למיטתכם החדשה המשימה עדיין לא הושלמה. למעשה, דווקא המזרון הוא האחראי על איכות השינה והוא זה שיקבע אם תחושו שינוי לטובה בעודכם ישנים על מזרון אורטופדי.

הבעיה היא שבחירת המזרון הנכון הינה משימה לא פשוטה, אשר דורשת התאמה של סוג המזרון למבנה הגוף, לצרכים הרפואיים ולהעדפות הפרטיות של הרוכשים. מה גם שבניגוד למזרונים הסטנדרטיים, המזרן למיטה מתכווננת חייב להיות באיכות הגבוהה ביותר כדי לעמוד בלחצים של המנגנון החשמלי המתכוונן.

בעודכם מתלבטים בין מגוון המוצרים המוצעים בשוק עליכם להחליט לגבי מספר פרמטרים שמאפיינים מזרונים למיטות מתכווננות: רמת העובי, רמת הצפיפות, רמת הגמישות ורמת הקושי. אבל, לפני הכל תצטרכו לבחור בסוג המזרון, דהיינו להחליט האם המזרון שלכם יהיה מזרון לטקס, ויסקו, יכלול מערכת קפיצים ועוד.

מיטה זוגית מתכווננתמיטה מתכווננת דגם פריז

סוגי מזרונים למיטות מתכווננות

מזרון ויסקו

בין הסוגים העיקריים של המזרונים המומלצים, נחשב מזרון ויסקו או בשמו העממי “מזרון זיכרון” למתאים ביותר לשימוש אם החלטתם להציב בחדר השינה שלכם מיטה מתכווננת. מזרוני ויסקו חזקים מאוד ולכן בהנחה על בסיס של מיטה מתכווננת הם לא נשחקים ושומרים על צורתם המקורית לאורך הזמן. בנוסף, מזרן שמכיל חומר ויסקו מאופיין ברמת גמישות גבוהה ומסוגל להתאים את עצמו למצבי כיוון שונים של המיטה עם מנגנון חשמלי. בשכיבה על מזרן ויסקו נוצרת תחושה של רכות מלטפת, זרימה וחופש, ובשילוב עם הנוחות האופטימלית שמאפשרת המיטה המתכווננת, ניתן להגיע לתנאי שינה האיכותיים ביותר.

מיטת ויסקו מתכווננת מעוצבתמיטה מתכווננת דגם רומא

מזרון לטקס

מזרנים אשר בנויים על בסיס לטקסט הפכו לפופולאריים מאוד בשוק הישראלי בזכות מגוון האיכויות ומתאימים באופן מלא להנחה על בסיס מתכוונן. מזרוני לטקס מצטיינים בעמידות גבוהה ובנוחות אופטימאלית ומומלצים לסובלים מבעיות גב ומהפרעות שינה.

מיטה מתכווננת זוגית, מיטה יהודיתמיטה מתכווננת דגם מונקו

מזרוני קפיצים

מזרני הקפיצים הסטנדרטיים נחשבים לאלטרנטיבה פחות מומלצת להתאמה למיטה מתכווננת. הסיבה לכך נעוצה בלחץ על הגב והגפיים שנוצר בחיכוך הגוף עם הקפיצים. בנוסף לחוסר היעילות במניעת כאבי הגב, המזרונים הללו אינם חזקים מספיק כדי לשמור על איכותם לאורך הזמן.

המלצות לבחירת מזרון למיטה מתכווננת

חשוב לבחור בעובי המזרון שיעניק לכם שילוב מושלם של נוחות, רכות וחוזק. ההמלצה הכללית הינה בחירה בעובי עד 30 ס”מ, כאשר מזרוני ויסקו בעובי 20 ס”מ יתאימו לאלו האוהבים לישון על הגב ובעלי משקל נמוך ומזרונים עבים יותר מיועדים לישנים על הצד ולבעלי משקל כבד. צריך לזכור שככל שהמזרון עבה יותר כך רמת הגמישות שלו יורדת.

השיקול המרכזי נוסף בבחירת מזרון מושלם הינו רמת הקשיחות המועדפת הנקבעת בהתאם לצפיפות ונפח החומרים – לטקס או ויסקו. אומנם מזרונים רכים נחשבים למפנקים יותר, אבל מזרונים קשיחים מומלצים לאנשים שסובלים מבעיות גב.

מזרן אורטופדי במבצע
מיטה מתכווננת במבצע