באנר לעמוד הבית

מזרן זוגי


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

טווח המחירים המבוקש תמורת מזרן זוגי

לפני הכול, עניין חשוב מאין כמותו הוא להבהיר לכל מי שמעוניין לקבל תשובה חותכת לשאלה כמה נצטרך לשלם בעבור מזרן זוגי יש צורך לבחון היטב כל מקרה לגופו, תוך התייחסות לכל המשתנים הרלוונטיים לאותו המקרה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה על פיה די קשה לדבר על מחיר עבור מזרן זוגי בהכללה. בסופו של דבר, מחירו של כל מזרן זוגי נקבע בהתאם למשתנים רבים ומגוונים כמו למשל גודל המזרן. אם נבחר לרכוש מזרן זוגי בגודל סטנדרטי נוכל להבטיח  מחיר נמוך יותר ממזרן הנתפר על פי מידות בהזמנה אישית. כמו כן, לחברת היצרן המייצרת כל מזרן זוגי באשר הוא תהיה השפעה משמעותית ביותר על המזרן. לא חשוב אם נעדיף לרכוש מזרן זוגי המיוצר על ידי חברה מובילה מהארץ או מזרן זוגי המיוצר על ידי חברה מובילה בחו”ל, בשני המקרים רכישת מזרן של חברה בעלת שם עולמי, וותק וניסיון בתחום תאלץ אותנו לשלם מחירים גבוהים יותר מאשר מזרונים המיוצרים על ידי חברות פחות טובות. עם זאת, בהקשר הזהב חשוב להביא בחשבון שני משתנים משמעותיים וחשובים. בראש ובראשונה, רק רכישת מזרן זוגי מחברה מובילה תעניק לנו אחריתו מלאה על המזרן ותבטיח גיבוי מלא בכל בעיה ובה ניתקל בעתיד.

למה הכי כדאי לקנות מזרן זוגי רק מחברה מובילה בתחום?

לרכישת מזרן זוגי מחברה איתנה, אמינה ומקצועית ישנם יתרונות רבים בהקשר הזה ולא אחת מדובר יהיה על צעד חסכוני, יעיל ונבון יותר בטווח הארוך.  כמו כן, במרבית המקרים בהם נרכוש מזרן זוגי מחברה מוכרת, ידועה ומקצועית בתחום, נוכל להבטיח כי יחד עם המזרן נקבל הנחיות ברורות ומדויקות כיצד עלינו להחזיק את המזרן על מנת להאריך את חייו ככל הניתן ולהעניק לעצמנו שינה בריאה, טובה ואיכותית יותר מבלי להיקלע להוצאות מיותרות. שנית, כאשר מדובר על הבריאות שלנו רבים מאיתנו יעדיפו לא להתפשר ולהעניק לגב שלהם את התמיכה המלאה והטובה ביותר האפשרית לו. חשוב לזכור כי בכל הנוגע אל רכישת מזרן זוגי המחיר משפיע באופן ישיר על איכות המזרן שנרכוש וכתוצאה מכך גם על איכות השינה שלנו. חברות המזרנים הגדולות ביותר בעולם מפעילות דרך קבע מכוני שינה ופיתוח שעמלים בכל רגע נתון על פיתוחים ושדרוגים, הן מבחינת נוחות והן מבחינת תמיכה אורטופדית ועל מנת ליהנות מהטוב באופן מושלם, חשוב לשלם עבור מזרן זוגי איכותי. באופן כללי ביותר, ניתן לומר כי מחירו של מזרן זוגי נע בין כאלף שקלים לכמה אלפי שקלים בודדים כאשר מדובר על מזרן זוגי ברמות הגבוהות ביותר.

מזרן זוגי איכותי ומשתלם קונים רק בד”ר קומפורט

כל מי שכבר רכש מזרן זוגי מבית המותג המוביל ד”ר קומפורט יודע לספר על שירות מקצועי ואדיב, אשר ליווה את לקוחות החברה לאורך שנים ארוכות וטובות, תוך דגש בלתי מתפשר על מחיר משתלם ונוח. מעל הכול, הן המזרונים המיוצרים על ידי חברת ד”ר קומפורט והן המזרונים המשווקים על ידה אלו הם המזרנים האיכותיים ביותר בשוק, אשר ניכר בהם כי נעשה השימוש בטכנולוגיה המקדמת והחדשנית ביותר בתחום. לא חשוב אם תעדיפו לשים את הדגש על מזרן בדרגת קושי מסוימת, על בידוד קפיצי מלא בין בני הזוג, על בידוד טמפרטורות, על הזמנת מזרן לפי מידות בהתאמה אישית או על כל פרמטר אחר, חשוב שתדעו כי המענה המקצועי, האמין, האיכותי והמדויק ביותר מחכה לכם כבר עכשיו בד”ר קומפורט.

מזרן אורטופדי במבצע