באנר לעמוד הבית

מזרן חכם


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

עם ניטור נשימה ומחזורי שינה, ויסות טמפרטורה ותכונות חדישות נוספות, ביכולתו של המזרן החכם לשים סוף ללילות ללא שינה.

אנו חיים בעידן בו הסביבה שלנו הופכת לחכמה יותר ויותר. כל גאדג’ט הכי קטן שאנחנו רוכשים מצויד ביכולות על, הבית שלנו יודע לחמם את הדוד, להדליק ולחבות מזגנים ולסדר את התאורה בזמן הנכון, מכשירי חשמל חכמים מנקים לנו את הרצפה ומכינים אוכל. הטרנד החדש שהוא בעצם מהפכה טכנולוגית של התקופה תופס תאוצה ונוגע בכל דבר שאנחנו עושים ולא פוסח גם על חדר השינה שלנו.

מזרניםמזרן שמתאים את עצמו אליך

למעשה המזרנים כבר חכמים זמן מה, פשוט לא מקובל להשתמש במושג זה. אנשים שרכשו מזרנים בתקופה האחרונה כבר הכירו את השם מזרן ויסקו והספיקו ליהנות מיתרונותיו האדירים של המזרן מסוג זה. עשוי מקצף הזיכרון שהטכנולוגיה שלו לוקחת השראה מעולם פיתוחי החלל, מזרן ויסקו “לומד” את הגוף הייחודי של האדם אשר ישן עליו ומתאים את עצמו באופן אופטימלי למבנהו ותנוחותיו, מסיעה בפיזור הנכון של המשקל, מקל ומונע כאבי גב.

גם אם אינכם ישנים על מיטה מתכווננת זוגית שבה שני מזרנים נפרדים שניתנים להכוונה משלהם, אלא משתמשים במזרן זוגי מסוג ויסקו, הדבר עדין יספק לכם את ההרגשה שכל אחד מבני הזוג ישן על גבי מזרן בהתאמה אישית.

הגאדג’טים החכמים של המזרנים

אז מה עוד יודעים לעשות המזרנים החכמים? להלן רשימה חלקית של מה שכבר הספיקו להמציא והיד עוד נטויה.

ויסות חום

טמפרטורה היא אחד הגורמים החשובים שמשפיעים על איכות השינה שלנו. מד חום חכם מובנה בתוך המזרן בודק את הטמפרטורה בזמן שאנחנו ישנים ויכול לתת למזרן פקודה לחמם או לקרר את עצמו בהתאם לבחירתו ונוחיותו של כל אדם.

ניטור מחזורי השינה

ניטור מחזוריות השינה בוחן את הכמות והאיכות של השינה בכל לילה ומסיע ביצירת הרגלי שינה בריאים. ידע זה כוח כידוע, והדבר נכון גם כאשר מדובר בשיפור השינה.

שעון מעורר חכם

שעון מעורר ידידותי הוא עוד אחד מהתכונות המגניבות של המזרנים החכמים. המזרן יודע באילו רגעים האדם הישן נמצע בזמן הנוח במחזור השינה שלו כדי להתעורר. הוא מתאם מידע זה עם השעון המעורר והתאורה החכמה כדי להעיר אתכם בעדינות כך שתתחילו יום חדש “ברגל ימין” לאחר יקיצה כמעט טבעית.

מעקב אחר הילדים

תכונה נוספת של מזרנים חכמים רלוונטית מאוד לאילה שיש להם ילדים קטנים. מזרן חכם שולח הודעות אם הילדים שלכם קמו מהמיטה או כאשר הם נרדמים. ההורים יכולים לקבל הודעות על המצב בבית גם כאשר הם מבלים בחוץ.

מזרן אורטופדי במבצע