באנר לעמוד הבית

מזרן עבה – למה זה טוב?


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

כמה עבה צריך להיות המזרן שלך?

לקטלוג המזרנים של ד”ר קומפורט >

ובכן, זה תלוי… אין תשובה חד משמעית לשאלה זו. להלן מספר שיקולים שאליהם כדאי להתייחס כאשר אתם מתלבטים לגבי עובי המזרן האולטימטיבי עבורכם אשר יכולים לסייע להגיע להחלטה הנכונה.

משקל

הקשר בין משקל גופינו לבין סוג המזרן הוא די ברור. ככל שאתה שוקל יותר כך תזדקק ליותר תמיכה בגוף בזמן שאתה ישן. גם אם משקלך גבוה יותר ממשקלו של האדם הממוצע, מעבר לעובדה שתבחר במזרן עבה יותר תצטרך לבחון בקפידה את נושא קשיחות. לאוהבי המזרנים הרכים מומלץ לרכוש את המזרן העבה ביותר הקיים בשוק. היחס בין קשיחות המזרן לעוביו הוא הפוך – ככל שרמת הקשיחות עולה כך אפשר להקטין את עובי המזרן.

מזרן עבה

ההיבט הבריאותי

אם אתם סובלים מכאבי גב, כתפיים, צוואר או פרקים בחירת מזרן אורטופדי אשר נכון עבורכם יכולה להיות קריטית. מזרן מתאים יכול לשפר את איכות השינה ואיכות החיים באופן דרסטי. כמובן, אם אתם נמצאים במעקב רפואי ההמלצה היא קודם כל להתייעץ עם הרופא לגבי סוג המזרן, רמת הקשיחות הטובה עבורכם שתשפיע גם על עובי המזרן, והתנוחה המועדפת לשינה.

בהקשר זה נזכיר גם כי למיטות מתכווננות יתרונות רבים עבור האנשים הסובלים מבעיות גב ומגוון ענייני בריאות נוספים.

עובי המזרן לא תמיד קובע

עובי המזרנים יכול לנוע בין 15 ס”מ לבין 35 ס”מ. מבנה המזרנים של היום לרוב אינו הומוגני והוא מורכב משכבות שונות שלכל אחת מהן תפקיד מיוחד.

כך למשל שכבה המכונה “קצף זיכרון” שעושים בה שימוש במזרני ויסקו. תפקיד שכבת הויסקו הוא לחדור לכל הקימורים של הגוף, להתאים את עצמה לצורתו, לפזר את משקלו ולתמוך בו בצורה הטובה ביותר. נשמע מצוין, נכון? ואילו אם כתוב על המזרן “מזרן ויסקו 30 ס”מ” אין הדבר אומר שתקבלו 30 ס”מ של קצף הזיכרון. לא כל היצרנים מקפידים לציין את כמות חומר הויסקו אשר נמצא במזרן. ככל ששכבת הויסקו גדולה יותר כך עלות המזרן גבוהה יותר, לכן אם מציעים לכם מזרני ויסקו במחיר מבצע מאוד זול, חשוב מאוד לברר מה עובי שכבת קצף הזיכרון שבו.

כל אחד והמזרן שלו

אז ראינו שבאופן כללי ניתן לומר כי ככל שהמזרן עבה יותר כך הוא לרוב יספק תחושה רכה יותר לאנשים הישנים עליו. אולם כפי שבחירת הקשיחות האופטימלית כך גם בחירת עובי המזרן היא במידה רבה עניין אינדיבידואלי. הדרך האולטימטיבית להרוויח שינה הכי נוחה, בריאה ומפנקת היא להתייעץ עם המומחה למזרנים ולבחור מזרן בהתאמה אישית אשר משלב את מידת הקשיחות עם העובי המתאים ביותר ללקוח.

מזרנים עבים

מזרן אורטופדי במבצע