באנר לעמוד הבית

מזרנים


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

חיפוש אחר המזרון המושלם הינו משימה לא קלה. ישנם המון חברות והמון הבטחות. כאשר בוחרים מזרון חשוב לשים לב לחומרים ממנו הוא עשוי ולמנגנוני התמיכה המצויים בו. ההבדל בין מזרנים נע בין מחירים, איכויות, נוחות ועוד. על מנת לייעץ לכם היטב מה מתאים לגב שלכם ושל בני ביתכם חשוב להתייעץ עם נותני השירות בתעשיית המזרון. בחירה נכונה של מזרון ראשית מבטיח כי השהות עליו לא תזיק לגב, המזרון יחזיק מעמד שנים ויספק את התמורה המלאה עבור ההוצאה כנגדו. המאפשר שינה בריאה וטובה.

כיצד בוחרים מזרנים

קודם כל יש חשיבות רבה על החברה המשווקת בתחום. לוודא את האחריות הניתנת למזרון, מקצועיות החברה, אמינותה והמוניטין שצברה, ניתן אף להתייעץ ולקבל תגובות מבני משפחה או חברים לגבי המזרון אותו הם רכשו, וכך להתאים לעצמכם את הרכישה המשתלמת והבריאותית ביותר.
כיום קיימת תחרות רבה בשוק המזרנים ומאפשרת תחרות בריאה הן במוצרים המובאים או המיוצרים, ובנוסף במחירים הניתנים ובאחריות למזרון. חשוב לקבל כמה וכמה הצעות מחיר לגבי מזרון מאותו חומר, ולספק  לעצמכם את הקנייה הבטוחה והטובה ביותר. הפיתוחים הטכנולוגיים מאפשרים פיתוח מזרון איכותי המאפשר תמיכה מושלמת לגב ולגוף בזמן מנוחה או שינה עליו. שימוש בבדים ובחומרים המאפשרים נידוף זיעה, ועל ידי כך הימנעות מריחות לא נעימים על גבי המזרן, ישנם גם ציפויים הניתנים להשמה על גבי המזרון לשמירה על טיבו לאורך שנים.

מזרנים לכל

כיום ניתן להשיג מזרן לכל האנשים, נשים, ילדים וטף. השימוש במזרון איכותי חשוב היות וכולנו ישנים או נחים על גביו למשך שעות ברצף. מזרון המותאם לילדים מספק תמיכה טובה לגוף ההולך ומתפתח ומאפשר תמיכה מושלמת. מזרון גבוה למי מאלו שאינם מסתדרים עם מזרון נמוך יחסית, ולהיפך.
אין צורך להתפשר על איכות, גודל וטיב המזרון. בעידן כיום ניתן למצוא את המזרון המושלם היות וגם ישנה אופציה לקבלת המזרון לתקופת התנסות ואחריות למספר שנים במידה וצצה בעיה כלשהי במזרון.

מזרנים – תשנו על זה

כולנו זקוקים לשנת לילה טובה ואיכותית, המעניקה כוחות מחודשים ליום המחר. לא ממש נעים לקום עם ההרגשה שהמזרון הישן שוב גרם לגב להתעקם, או שהגוף דואב כי אין לו תמיכה איכותית וטובה. אצלנו ב”Dr. Comfort” אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי אישי ומקצועי ומייעצים בהתאמת המזרון המושלם עבור גב הלקוחות ובני ביתם. הבריאות שלכם חשובה והאפשרות לעזור לכם למצוא את המזרון שיעזור לכם בבוקר עם חיוך זו המשימה הכי טובה שלנו.

מזרן אורטופדי במבצע