באנר לעמוד הבית

מזרוני לטקס


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

מהו מזרן לטקס ומהם יתרונותיו הייחודיים? כל מה שצריך לדעת על מזרני לטקס.

לקטלוג מזרני לטקס>

אם אתם מתכננים רכישת מזרן אורטופדי חדש, סביר להניח שכבר הכרתם את המושג “מזרן לטקס”. מזרנים אלה צוברים פופולריות רבה בשנים האחרונות ונחשבים לאיכותיים ביותר בין סוגי מזרני היוקרה המוצעים בשוק הישראלי.

מהו לטקס

לטקס LATEX הינו חומר אורגני ממקור צמחי אשר בתהליך עיבוד ייחודי מקבל מרקם ספוגי מסוג גומי המתאים את עצמו לכל צורה. בשל איכויותיו הרבות, כיום משתמשים בלטקס לצרכי התעשייה הרבים. אחד השימוש המוכרים ביותר של החומר הינו שילובו במזרנים ובכריות האורתופדיים.

מזרון לטקס אורטופדי
מזרן פיזיקל פלקס

יתרונותיו הייחודיים של לטקס

החומר משלב גמישות רבה עם חוזק ויציבות ולכן המזרנים שעשויים ממנו מאופיינים ביכולת תמיכה אופטימלית למבנה האנטומי של הגב, הכתפיים והאגן.

שימוש בלטקס בייצור מזרנים אורטופדיים מאפשר יצירת אפקט ההפרדה הייחודי, אשר מעניק תחושה של חופש תנועה אופטימלי ויכולת תזוזה של איברי הגוף ללא התנגדות החומר. בזכות האפקט המיוחד הזה, המזרונים שעשויים מלטקס מומלצים במיוחד לחולים השוכבים במיטה תקופה ממושכת, על מנת למנוע תופעת הנימול.

היתרון הנוסף של לטקס נובע מאיכויותיו האנטיספטיות והאנטי בקטריאליות. החומר דוחה בקטריות מסוגים שונים ואינו מאפשר לגרגירי האבק לדבוק לשטח המזרן ולשקוע בו. על כך, מזרוני לטקס מומלצים לסובלים מסוגי האלרגיות השונים ומהפרעות הנשימה ולאלה הנוטים להידבקויות במחלות שמקורן בבקטריות ובחיידקים.

מזרני לטקס מאופיינים בעמידות רבה לנזקי הזמן והסביבה, מאפשרים אוורור וניקוי בקלות ושומרים על איכותם לאורך השנים. התכונה “הנושמת” של מזרונים אלה הופכת אותם למתאימים במיוחד לאקלים הישראלי החם, וזאת בזכות האווריריות של המרקם והעמידות של החומר בפני הלחות והזיעה.

מזרון לטקס אורטופדי זוגי

מזרן מגה לקטס

המלצות לבחירת מזרן לטקס מושלם

למעשה, לטקס משמש כתוספת רכה למזרון קשיח סטנדרטי וכמות החומר קובעת את רמת הגמישות של המזרן. לכן המזרונים הקשים יותר מכילים כמות לטקס קטנה יותר מהמזרונים הרכים. בכדי לרכוש מזרון לטקס אופטימלי, על הקונה לבחור ברמת הגמישות המועדפת, בהתאם לצרכים הפיזיולוגיים של מבנה הגוף.
לרוב, לסובלים מבעיות הגב או לבעלי משקל עודף מומלץ לבחור במזרון קשיח יותר עם שכבת לטקס דקה. לעומת זאת, הקונים שאוהבים תחושת הפינוק בשילוב עם חופש התנועה האופטימלי, יעדיפו דגם רך יותר של המזרון, בעל שכבת לטקס עבה. לקונים עם צרכי שינה ייחודיים ניתן לייצר מזרן לטקס עם כמות החומר השונה בחלקו העליון ובחלק התחתון. בדרך זאת ניתן להגיע להתאמה מושלמת של רמת הגמישות בהתאם למרכזי הכובד השונים בגוף.

סוגי מזרני לטקס

אם בעבר בשל העלות הגבוהה של החומר נהוג היה לייצר מזרני לטקס למיטות זוגיות בלבד, הרי שהיום ניתן לרכוש מזרוני לטקס למיטת יחיד ואף למיטות נוער וילדים. כמו כן, בזכות אפקט ההפרדה והגמישות הרבה של לטקס, מזרונים אלה מתאימים באופן מושלם לשימוש במיטות מתכווננות המופעלות על ידי שלט חשמלי לצורך כיוון המשענת ורגלי המיטה.

מזרן לטקס אורטפדי עם אפקט רחיפה

מזרן ריפלקס לטקס

מזרן אורטופדי במבצע