באנר לעמוד הבית

מזרני קפיצים מבודדים


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

המזרנים עם הפתרון האולטימטיבי לשינה עמוקה ומתוקה.

מזרני הקפיצים עברו בשנים האחרונות לא מעט שינויים ופיתוחים חדשניים בתהליכי יצורם. מחקרים רבים בדקו ומצאו כי מזרנים אורתופדים משפיעים על תפקודו של האדם במהלך היום ויש להם לא מעט השפעות בטווח הארוך על בריאות הגב ועמוד השדרה. יותר ויותר חברות הבינו שכדי שאיכות השינה שלנו תהיה טובה, יש צורך במזרנים אורתופדים מתקדמים המעניקים מענה מקסימלי לאנשים עם צרכים שונים.

מה הם מזרני קפיצים מבודדים

מזרני קפיצים מבודדים הם מזרנים אשר כל קפיץ בהם פועל באופן עצמאי. במזרנים מבודדים לא משפיעים כיווצים שונים על הקפיצים האחרים או הסמוכים. תכונה זאת עושה את מזרני הקפיצים המבודדים לקפיצים הטובים ביותר שקיימים בשוק ביחס לקפיצים אחרים.

באמצעות קפיצים אלה ניתן לישון ולהתהפך במהלך השינה ככל שתרצו מבלי שתזוזתם של אחד מהקפיצים תפריע לאחר. קפיצים אלו נותנים תמיכה מרבית לגב ולגוף כולו, הם מפחיתים את הלחץ על עמוד השדרה ומעניקים תמיכה ספציפית לכל נקודה בגוף. הפחתת הלחצים מעמוד השדרה עוזרת לנו למנוע כאבי גב ושרירים אשר קורים עם הקימה מהשינה בבוקר.

מזרן קפיצים אורטופדימזרון קפיצים דגם קומפור פאלאס

סוגי מזרני קפיצים וההבדל ביניהם

קיימים שני סוגי מזרני קפיצים:

1. קפיצים משולבים אשר מחוברים ביניהם והם למעשה יחידה אחת.

2. קפיצים מבודדים אשר כל אחד מהם ארוז בשרוול נפרד.

עם קפיצים מבודדים כל תנועת קפיץ מסוים אינה משפיעה על תנועות קפיצים אחרים, ולכן כל חלק בגופנו מקבל תמיכה המתאימה לו ביותר. ואילו עם קפיצים משולבים מתקבל מזרן זוגי קשיח יותר המעניק תמיכה גדולה יותר למשקל הגוף על המזרן. כך שאם אתם מחפשים מזרן קפיצים קשיח ותומך, מזרן קפיצים משלובים יתאים לכם מאוד.

עבור מי מתאימים מזרני קפיצים מבודדים

מזרני קפיצים מבודדים מתאימים במיוחד לאנשים שמעוניינים להקטין את התנודות והטלטולים של המזרן כתוצאה מהתנועה במהלך השינה. מזרנים אלה מותאמים במיוחד לגופנו, כך שכל קפיץ וקפיץ יודע בדיוק את תפקידו במתן תמיכה לגופנו ומעניק לו יציבות ושקט.

במידה והחלטתם לרכוש מזרן קפיצים משולבים, חשוב שתדעו שיש להחליפו תוך 7-8 שנים. לעומת זאת, מזרן קפיצים מבודדים מחזיק בין 5-6 שנים, מה שאומר שאורך החיים של מזרני קפיצים משולבים ארוך יותר מאשר מזרני קפיצים מבודדים. מעבר לכך, מזרני קפיצים מבודדים רגישים יותר לקפיצות חוזרות שלנו, לכן אם יש לכם ילדים קטנים לא כדאי לאפשר להם לקפוץ על מזרון אורתופדי.

מזרון קפיצים דגם רוברמזרון קפיצים אורתופדי דגם רובר

מה חשוב לבדוק במזרני קפיצים מבודדים

לפני רכישת מזרן קפיצים מבודדים כדאי לדעת על מזרנים פרטים רבים, אך חשוב עוד יותר לוודא את הפרטים הבאים:

1. מהי איכות המזרן.

2. תבדקו את שם היצרן והספק כדי לקבל חוות דעת עליהם.

3. קראו היטב את הכתוב בתעודת האחריות כולל האותיות הקטנות.

מזרן אורטופדי במבצע