באנר לעמוד הבית

מידות מזרון זוגי


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

הגיע הזמן להחליף את המזרון הישן או רכשתם מיטה חדשה לביתכם וכעת עולה הצורך לבחור מזרון זוגי חדש. בעת רכישה של מזרון זוגי איכותי ישנם מספר קריטריונים חשובים שכדאי לכם לבדוק, הנה מספר טיפים שסייעו לכם בבחירת המזרון האידאלי עבורכם.

לקטלוג מזרונים זוגיים >

מידות מזרון מותאמות לצרכים האישיים

1. בחירה נכונה של מידותיו של המזרון הזוגי הינה חשובה ביותר בכדי להבטיח כי המזרון יוכל לספוג את הזעזועים ויוכל לתמוך באופן מלא בגופכם. מזרון דק מדי, למשל, עשוי לגרום לכאבי גב ומפרקים ולכן חשוב לבדוק את עובי המזרון. בדקו את אורכו של המזרון הזוגי בכדי להבטיח כי תוכלו להתמתח ולישון עליו בנוחות ותאלצו להצטופף עליו או לישון בתנוחה לא נוחה מכיוון שהוא קטן מדי.

2. גודלו של מזרון זוגי סטנדרטי הינו 140/190, יתרונו הוא בכך שהוא מתאים לגודלן רוב המיטות הזוגיות ועל כן קל לרכוש עבורו כלי מיטה ומצעים. במידה ותרצו ניתן להגדיל את הגודל הסטנדרטי למידות של 150/190 או על 160/190, אך מידות אלו הן פחות נפוצות. אם אתם מעוניינים להבטיח כי מידות  מזרון זוגי יתאימו לכם ויאפשרו לכם להתרווח ולישון בצורה נוחה כדאי לכם לבחור במזרון בגודל קווין סייז אשר מימדיו הם 160/200 ויעניק לכם חווית שינה מפנקת.

3. אלמנט נוסף אשר יש לזכור בעת רכישת מזרון זוגי הוא לבדוק את גודל בסיס המיטה שברשותכם כדי לוודא שמידותיו של המזרון הזוגי יתאימו אליו והוא לא יבלוט החוצה ממנו, יהיה קטן מדי וישאיר רווחים או יתעוות בעת הניסיונות להכניס אותו למקומו.

מידות מזרון זוגי

מה חשוב לבדוק כשרוכשים מזרון זוגי?

מזרון איכותי

תפקידו של מזרון אורטופדי הוא להעניק תמיכה אנטומית לגוף שתאפשר לכם לישון היטב בלילה ולהתעורר רעננים ומלאי אנרגיה. על כן, חשוב שתבדקו היטב את איכותו והתאמתו של המזרון אליכם ולא תתפתו לרכוש מזרון במהירות בגלל מחירו הזול. זאת מכיוון שמזרון לא איכותי או מידת מזרון שאינה מתאימה לכם יגרמו לכאבי גב ושרירים שיפגמו בשנתכם ובבריאותכם.

מערכת קפיצים

שימו לב למערכת הקפיצים הקיימת בו, מכיוון שבחלקם הקפיצים מחוברים כך שהכיווץ מורגש לכל אורך המזרון, ואילו באחרים הקפיצים נפרדים והכיווץ יורגש בצד אחד ולא ישפיע על כולו. בחרו מזרון קפיצים מבודדים אשר פועלים באופן עצמאי לתמיכה מלאה בבריאות הגב.

דרגת קושי

בדקו את דרגות הקושי של המזרונים השונים בכדי להבין אם הנכם צריכים מזרון רך, גמיש או קשיח. בנוסף, שימו לב אל מידות מזרון זוגי שקיימות מבחינת רוחבו וגבוהו אשר משפיעות אף הן על רמת הקושי, בכדי לוודא כי תוכלו לישון בצורה נוחה. במהלך בחירת המזרון ערכו בדיקת נוחות ונסו לשבת ולשכב עליו לכמה דקות בכדי לראות אם הוא נוח לכם ותומך בגופכם, כך תוכלו לדעת שאתם רוכשים מזרון נוח ואיכותי שמעניק תמיכה מלאה לגופכם.

שינוע מזרון ותעודת אחריות

הביטו האם קיימות במזרון ידיות נשיאה משני צדדיו שיאפשרו לכם להעביר אותו בצורה נוחה לביתכם וגם לאחר ההובלה מבלי להסתבך. בררו אם ניתנת לכם תעודת אחריות על המזרון ואת משך הזמן שבה היא תקפה, כך שאם תתקלו בבעיה תמיד תוכלו לקבל מענה מהחברה שממנה רכשתם אותו.

מזרן אורטופדי במבצע