באנר לעמוד הבית

כדאי לדעת על מזרנים


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

שינה על מזרון טוב היא זו שתקבע אם תקומו לבוקר חדש רעננים ומלאי אנרגיה, או חלשים עם כאבי גב מטרידים. שינה על מזרן שאינו מספק תמיכה מספקת לגב יכול לגרום או להחמיר כאבים. זו הסיבה שהפריט החשוב ביותר בבית הנוגע לבריאותכם הוא המזרון, שהרי אתם מבלים על המזרון בחדר השינה יותר זמן מאשר על כל רהיט אחר בבית, אלא אם כן אתם נוהגים להירדם על הספה בסלון…

להלן 4 עצות שכדאי שתהיו מודעים להם לפני רכישת מזרן, שהוא בעצם האחראי מספר אחד לאיכות השינה שאתם זוכים לה בכל לילה.

קבלו החלטה על התקציב 

מחירי מזרנים נעים ממחירים סבירים ועד למחירים גבוהים ביותר, הכל בהתאם לחברה המייצרת ולנתוני המזרון.  אם המחיר הוא שיקול מספר אחד שלך כדאי שתזכור כי כמו בכל קניית מוצר אחר, ברוב המקרים  כאשר אתה קונה מזרן אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.  אין זה אומר לקנות את המזרון היקר ביותר, אך מצד שני לא כדאי להתפתות לקניית מזרונים בהנחה גדולה לפני שתבדקו כי הם איכותיים ובעלי נתונים טובים.  מזרון איכותי זוהי קניה חד פעמית והשקעה לטווח ארוך.

החליטו מה גודל המזרון המתאים 

במידה ויש לכם מיטה ואתם מעוניינים להחליף את המזרון, אז המידה בוודאי ברורה לכם. אולם, במידה ועדיין לא החלטתם על גודל המיטה הרצויה, תוכלו לדלג על שלב זה. באופן כללי, ככל שהמיטה גדולה יותר כך תהייה לכם שינה מרווחת ונוחה יותר. במידה ואין לכם מגבלות גודל בחדר השינה, העדיפו מיטה גדולה ורחבה עדיפות מרובה למידה 160*190.

מזרן טוב נועד לשפר את השינה על ידי מתן תמיכה אנטומית נכונה 

עשו למזרון מבחן נוחות כן, מומלץ מאוד לנסות את המזרון, ואל תתביישו לבקש לשכב עליו בנוחות. כך תוכלו לבדוק את איכות המזרון, תוכלו לבדוק אם אתם מרגישים עליו נוח והאם הוא מספק לכם חוויית שכיבה איכותית. לא תמיד מה שטוב לאחד טוב גם לאחר. יש אנשים המעדיפים מזרון נוקשה ומוצק ואחרים מעדיפים מזרן נוח ורך יותר. כל עוד המזרון איכותי ובריאותי ועומד ברמת התקציב שלכם, תוכלו לבחור כל רמת קושי בה אתם מרגישים נוח ביותר. באופן כללי מומלץ על רכישת מזרון שאינו מוצק מידי ולא רך מידי כאשר הפתרון המושלם הוא תמיכה המזרן בגוף שלכם, כדי לאפשר לשרירים לנוח ולהירגע.

מספיקה אחריות ל-12 שנים

אחריות היא חשובה מאוד אך יש לקבל פרופורציה גם בנושא זה. זה מאוד חשוב אך לא חשוב כמו שנדמה לכם. מזרן עם אחריות ל- 25 שנה הוא נהדר, אבל תוחלת החיים של מזרונים היא בערך ל-12 שנים. לכן, אם האחריות באה כחלק מהקניה כולה אזי הרווחת, אולם במידה ומחיר המזרון מתייקר עקב תוספת זו, אל תתפתו מיד, ובדקו אפשרות לאחריות של 10-15 שנים בלבד, שכן לעיתים זהו רק גימיק מכירתי.

מזרן אורטופדי במבצע