באנר לעמוד הבית

מיטה מתכווננת מומלצת


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

כל ההמלצות לבחירת המיטה המתכווננת שמתאימה לכם ביותר.

לקטלוג מיטות מתכווננות >

בעידן אורח החיים היושבני שיש בו פעילות גופנית מצומצמת יותר, מיטה היא המקום היחיד שבו הגב שלנו זוכה למנוחה אמיתית מהמאמץ להתרגל ולהסתגל לתנוחות לא בריאות של הישיבה הממושכת בה רבים מאיתנו מעבירים את רוב היום. הכיסאות במשרד לרוב אינם אורטופדיים ולא תמיד מותאמים לצרכים שלכם. אורח החיים של עבודה ממושכת מול המחשב מלווה בדרך כלל גם בהזנחה של הכושר הגופני ובכך גם להחלשה של השרירים התומכים בגב ומייצבים אותו.

מיטה מתכווננת היא אחת ההזדמנויות שלכם לשקם את הגוף ממצב הסטרס ואי הנוחות שנכפים עליו במהלך היום ולהתאים את התנוחה האופטימלית לכל אחד באופן אישי לפי מבנה גופו והמצב הבריאותי.

מיטה מתכווננת זוגיתמיטה מתכווננת דגם רומא

מחירי מיטות מתכווננות

מיטה קונים כאשר זקוקים לה ולא תמיד קיימת אפשרות להמתין למבצעי ענק. אבל, תמיד תוכלו למצוא הנחות על מיטות מתכווננות ברשתות השונות. בגלל המורכבות של המיטה המתכווננת והמבנה הייחודי, המחיר לא יהיה באותו היחס למיטות הרגילות גם כאשר תקנו מהיצרן שהמחירים שלו הוגנים ביותר וגם אם נפלתם על מבצע מטורף.

נסו לחשוב מראש מה חשוב לכם ועל אילו תכונות ניתן לוותר. לא כל אחד חייב לקנות מיטה מתכווננת עם מערכת מסאז’ יוקרתית מתקדמת. יחד עם זאת ריפוד איכותי ועמיד, מנוע אמין ושקט, מזרונים אורטופדיים, שלד מיטה איתן שעומד בעומס ובפעילות לאורך שנים הם מחויבי המציאות ועולים בהתאם. כל מיטה שהיא פחות מזה מבחינת איכות המוצר אינה שווה את ההשקעה. שימו לב לכל חלק, שאלו שאלות ותעשו בדיקות מבלי להתבייש ומבלי לחשוש.

מזרונים למיטה מתכווננת

מזרון טוב הוא מזרון שנוח ומתאים למבנה הגוף שלכם. כיום ניתן לבחור בין מגוון עצום של מזרונים למיטות מתכווננות בעלי עובי משתנה, רמות קשיחות וטכנולוגיות ייצור שונות.

מיטה מתכווננת זוגית, מיטה יהודיתמיטה מתכווננת דגם מונקו

בסיס מיטה מתכווננת

המבנה הארגונומי של מיטה מתכווננת חייב להתאים לכם באופן מושלם. יש לבדוק היכן מופעל הלחץ על הגוף שלכם בכל מצב של הפעלה והאם נוח לכם עם זה. זה כולל בדיקת זוויות הכוונון, גודל ומבנה המפרקים של המיטה. המפרקים הללו מוטים בזוויות שונות ולכן זה קריטי שיתאימו לכם באופן מושלם ויעניקו תמיכה מירבית לצוואר ולראש, כתפיים וגב עליון, גב תחתון ואגן.

חשוב להבטיח תמיכה מצוינת לגב בגלל ההטיה. בסיס המיטה צריך להיות גמיש באזורים שבהם הוא מתכוונן מתחת למזרן, אבל זכרו שמצב מוטה שנוח לצפייה בטלוויזיה אינו המצב שנוח לשינה עצמה. זהו החלק החשוב ביותר משום שמדובר לא רק במסגרת אלא גם במנוע ובמנגנון ההטיה והקיפול. המרכיבים שלו חייבים להיות עמידים וחזקים מאוד לכל עומס גוף כמובן משום שהם אלה שעומדים בנטל לאורך שנים של תמיכה בגוף ובזוויות השונות.

מיטה זוגית מתכווננתמיטה מתכווננת דגם פריז

מנגנון הבטיחות והמערכת הממוכנת

בתוך המיטה קיים מנגנון המניע את המערכת המתכווננת, את המנוע ומנגנון הבטיחות. מיטה מתכווננת טובה תכיל מנגנון איכותי, סולידי ויציב שמורכב בצורה חכמה שימנע תקלות ושחיקה.

החומר המועדף למערכת זו הוא פלדה אשר מבטיחה מסיביות וחוזק. ישנם חומרים תעשייתיים מתקדמים שמהם עשויים חלקי החיבור והצירים של המערכת, אך שככל שיהיו עמידים ותקניים יותר יבטיחו לכם פעילות שקטה ויציבה לאורך שנים רבות מבלי להישחק ומבלי להרעיש בגלל החלדה.

לכל מיטה מכווננת חשמלית יש גם מנגנוני בטיחות שמונעים מכם להיפצע בזמן הפעלתה והשינה עליה, ולכן עליכם לברר עם יועצי החנות מה הם מנגנוני הבטיחות המותקנים במיטה שלכם וכיצד זה מגן עליכם מפציעות. יש מיטות שפעילותן נפסקת כאשר גוף זר נכנס לתוך המנוע או נמצא בקרבתו.

מיטה מתכווננת במבצע