באנר לעמוד הבית

מיטות יהודיות מתכווננות


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

מיטה זוגית מתכווננות עם הפרדה יהודית כהלכה – פתרון מפנק לציבור הדתי.

לקטלוג מיטות יהודיות מתכווננות >

מיטה מתכווננת בעלת מנגנון חשמלי המופעל על ידי שלט, מאפשרת הכוונה של המשענת למצב קריאה, כתיבה, אכילה, שימוש נוח במחשב נייד או צפייה בטלוויזיה. מיטות מתכווננות רבות מציעות אפשרות כיוון החלק התחתון של המיטה לצורך הרמת הרגליים. המפונקים שבינינו יכולים לבחור תוספות למיטה מתכווננת כגון מנגנון עיסוי או חימום פנימי. על מנת ליהנות מהיתרונות של המיטה המתכווננת, יש צורך ברכישת מזרן מותאם, אורתופדי וגמיש במיוחד. במיטה מתכווננת זוגית בעלת שני מזרנים קיים מנגנון הפעלה עצמאי לכל אחד משני החלקים, כך שכל אחד מבני הזוג יכול לשנות את מצב התנוחה בנפרד. ואומנם, אם רובנו נסתפק בשמחה במיטה זוגית מתכווננת סטנדרטית, לקהל הדתי והחרדי יש צורך בהתאמת המיטה לתנאי הלכתי של שמירת הנידה.

מיטות מתכווננות עם מזרנים אורטופדיים
מיטה מתכווננת יהודית דגם שאנל

בקהילה הדתית והחרדית נהוג להשתמש במיטה יהודית – מיטה רחבה, הבנויה משני חלקים, כאשר את אחד מהחלקים (או לפעמים את השניים יחד) ניתן להזיז כדי ליצור מרחק ביניהם. למעשה מדובר בשתי מיטות, בעלות שלד ובסיס משותפים, שמאפשרות הפרדה בין בעל ואישה בזמן הנידה. אם לשני החלקים של המיטה אין בסיס משותף, ניתן להתקין סוגר מיוחד, אשר ימנע הזזת מיטות בלתי רצונית בימים הרגילים. מיטה יהודית במצבה הפתוח רחבה יותר ממיטה זוגית סטנדרטית ודורשת ארגון מיוחד של החלל, בו היא תמוקם.

השילוב בין מנגנון ההכוונה החשמלי ובין הצורך בהתאמה לתנאים הלכתיים יוצר “מוצר כלאיים” ייחודי במינו – מיטה יהודית מתכווננת, או, בשמו האחר– מיטה מתכווננת עם הפרדה יהודית. כיום מוצעות מיטות יהודיות מתכווננות בשלל סגנונות ובמגוון עיצובים.

סגנונות של מיטות יהודיות מתכווננות

מיטה זוגית מתכווננת אורטופדית
מיטה יהודית מתכווננת דגם ג’ורג’ו ארמני

אם בעבר האיכות של מיטות מתכווננות בהפרדה נמדדה על פי פרמטרים פונקציונליים בלבד (כגון נוחות, גודל ארגזי אחסון פנימיים, יציבות ועמידות לאורך הזמן), הרי היום מקובל להתייחס גם לפן האסתטי והעיצובי של המוצר. כיום הצרכנים הדתיים יכולים להתאים מיטה יהודית מתכווננת לטעמם האישי ולבחור בין שלל הסגנונות, חומרים וצבעים.

טיפים לרכישת מיטה מתכווננת בהפרדה

כאשר מדובר במיטה יהודית, הגודל בהחלט קובע. בניגוד למיטה זוגית רגילה, המיטה היהודית אינה מאפשרת “פלישה” של אחד מבני הזוג אל שטחו של השני. למעט זוגות צעירים, אשר אוהבים להתכרבל יחד, רובנו מעדיפים תחושת המרחב ואפשרות לנוע בחופשיות בזמן השינה. לכן, חשוב להתייחס לא רק למידות של המיטה בשלמותה אלא לגודל של כל אחד משני חלקיה. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שמבנה המיטה היהודית רחב ומאסיבי יותר מאשר מבנה של המיטה הזוגית הרגילה. הכנסת מיטה יהודית בהפרדה לחלל קטן מדי עלולה ליצור תחושה “קלאוסטרופובית” ולהקשות על סידור וניקיון.

מיטה מתכווננת עם מזרנים אורטופדיים
מיטה מתכווננת יהודית דגם סטייל

מזרן אורתופדי איכותי הינו התנאי החשוב ביותר להשגת השינה המושלמת. מיטה יהודית עם מנגנון חשמלי מחייבת רכישת שני מזרני יחיד, המותאמים למנגנון ההכוונה.

חשוב לזכור שבניגוד למיטה רגילה, מיטה מתכווננת מכילה מכשור חשמלי. למרות שההבדלים בין מנגנונים חשמליים במיטות מתכווננות הינם מינוריים, יש צורך לעיין במפרט הטכני של המנגנון ולבדוק את הנושא של אחריות היצרן על המיטה והמזרנים כדי שישמשו אותכם לשנים ארוכות.

מיטה זוגית מתכווננת יהודית
מיטה מתכווננת יהודית דגם פריז

מזרן אורטופדי במבצע
מיטה מתכווננת במבצע