באנר לעמוד הבית

ספות נוער מתכווננות


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

ספת נוער אורטופדית, מעוצבת ומפנקת עם ראש מתכוונן חשמלי – רהיט אולטימטיבי עבור כל מתבגר.

קטלוג ספות נוער >

עבור מרבית בני הנוער המיטה שלהם מהווה לא רק מקום שינה אלא משחקת תפקיד מרכזי חשוב בזמניהם הפנוי. לאחר יום לימודים ארוך ומעייף מתבגרים רבים רואים בספת הנוער שלהם מקום מפלט, אי של שקט ופרטיות שהשהות בו מרגיעה ומפנקת.

ספת נוער היא רהיט שמספק מגוון פתרונות במוצר אחד. הוא משמש לשכיבה, ישיבה נוחה וגם לאירוח חברים בחדר. מתבגרים מעבירים את זמנם על הספה בקריאה או בהכנת שיעורים, שימוש בטלפון או מחשב נייד, צפייה בטלוויזיה או משחקי קונסולה. לאור האמור, בחירת ספת נוער תהיה אופטימלית אם היא תצליח לתת מענה לכל המצבים ורצוי גם שתהיה מעוצבת ומדליקה.

ספת נוער מתכווננת

ספה או ספה וחצי?

אם תשאלו את הבן או הבת שלכם סביר להניח שספה וחצי תהיה התשובה. הדבר אינו מפתיע כלל. בני הנוער שגדלו בן לילה להיות אנשים בוגרים (לפחות בגודל הפיזי שלהם), זקוקים לפתע מרחב גדול יותר וגם רוצים להרגיש כמו בוגרים.

השאלה הגדולה היא האם גודל החדר מאפשר להציב בו מיטה וחצי שתופסת יותר מקום מאשר מיטת נוער בגודל רגיל. ואילו במרבית המקרים ניתן להתגבר על העניין על ידי תכנון נכון של החדר שמנצל ביעילות את החלל. ארגז מצעים גדול המשולב במיטת הנוער הוא אחד הפתרונות אשר מאפשרים לחסוך במקום באופן משמעותי.

ספות וחצי מתכווננות

ספה נוחה ששומרת על הבריאות

בגוף של בני הנוער בתקופה של הגדילה המואצת הוא כמו פלסטלינה. ישיבה לא נכונה ליד שולחן הכתיבה, תיק גב לא מותאם או חוסר פעילות ספורטיבית עלולים לעלות לילדנו ביוקר בבעיות אורטופדיות שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לתקן אותן.

מזרן טוב שתומך בגב הוא אחד הנושאים החשובים שיש לתת אליהם את הדעת כאשר אתם ניגשים לבחור ספה עבור המתבגר שלכם. וודאו כי הספה מצוידת במזרן אורטופדי איכותי שמעניק תמיכה אנטומית, מפזרת את משקל הגוף באופן אופטימלי ושומר על צורתו לאורך זמן. בדקו שהמזרן עומד בתו התקן ומיוצר על ידי יצרן מוכר שמתמחה בתחום.

כיום קיימות טכנולוגיות מתקדמות שמשדרגות את המזרנים ומציעות פתרונות מגוונים של רמות קשיחות שונות וגם יתרונות בכל הקשור לבעיות בריאות שמקורם בקרדית האבק, זעה או חיידקים. מערכות קפיצים מתקדמות, שילוב של ויסקו המתאים את עצמו לתנוחות הגוף, או לטקס – חומר בעל מרקם ספוגי המעניק גמישות רבה, חוזק ויציבות למזרן וגם דוחה בקטריות מסוגים שונים ונלחם באלרגיות.

ספות נוער עם ראש מתכוונן

ראש מתכוונן הוא רק תכונה מגניבה שהופכת את השפה ל”קולית”. מצבי שכיבה וישיבה בזוויות שונות המותאמות לצורך של אותו רגע הם עוד כלי שנלחם על הגב הישר של המתבגר גם כשהוא צופה בטלוויזיה או גולש במחשב נייד במיטתו. ספת נוער מתכווננת יכולה לשמש כתחליף לכורסת הטלוויזיה וכך לחסך במקום בחדר.

מנגנון חשמלי לספה מתכווננת הופך את פעולת שינוי זווית המיטה לפשוטה, נוחה ונגישה.

מדידת שדה מגנטי >

ספת יחיד מתכווננת

מיטה מתכווננת במבצע
מיטת נוער מתכווננת במבצע