באנר לעמוד הבית

ספות נוער


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

הייחודיות והחשיבות של בחירת ספות נוער

רכישה של ספות נוער שונה מרכישת מיטות ומזרונים עבור מבוגרים מכמה וכמה סיבות עיקריות, אותן חשוב להכיר היטב בטרם נרכוש עבור ילדינו את המיטה המבוקשת. בראש ובראשונה, כאשר מדברים על ספות נוער חשוב מאוד לקחת בחשבון כי ילדים בגיל ההתבגרות נמצאים בשיאו של תהליך הגדילה ורק על ידי בחירת מיטה איכותית ואורטופדית, המיוצרת על ידי התקנים המחמירים ביותר בתחום נוכל להיות בסמוכים ובטוחים כי נעניק לילדינו את האפשרות הטובה ביותר. כל הורה יודע שחלק נכבד ביותר בתהליך הגדילה של מתבגרים מתרחש במהלך הלילה ועל כן תמיכה מתאימה בשעות הללו יכולה להיות משתנה קריטי בגדילה נכונה ובריאה. מעבר לכך, פרמטר לא פחות חשוב שמשפיע על כל רכישה של ספות נוער נוגע לעובדה על פיה ספות נוער אינן משמשות את המבגר רק לשעות השינה והן מהוות חלק פרקטי ומשמעותי מחדר הילדים.

בדרך כלל, ילדים נוטים לארח בחדרם חברים, בין אם במהלך היום ובין אם לטובת שינה משותפת. כמו כן, ילדים מתבגרים נוטים לבלות זמן רב בחדריהם, להכין שיעורים במיטה, לקרוא ספר, לצפות בטלוויזיה או לעשות כל דבר אחר העולה על רוחם. על כן, חשוב לבחור במיטה נוחה ופרקטית, שתאפשר לילדינו המתבגרים לצד שינה בריאה, תמיכה אורטופדית ותמיכה מושלמת גם ליהנות מנוחות מרבית במהלך היום. בהקשר הזה, חשוב לזכור את הנקודה על פיה כיום ניתן לרכוש ספות נוער מעוצבות, אשר תתאמנה לכל העדפה אישית ולכל סגנון עיצובי קיים. במיוחד במקרים ובהן מדובר על ספות נוער למתבגרים חשוב לשים את מלוא הדגש גם על המראה הוויזואלי של המיטה, על ההשתלבות שלו עם מראה החלל כולו, הן מבחינת מראה והן מבחינת גודל.

איפה הכי כדאי לרכוש ספות נוער?

כמו בכל פעם ובו יש לנו צורך לרכוש מזרון, כך גם כאשר מדובר על רכישת ספות נוער, יש לשים את מלוא הדגש על בחירת חברת יצרן וחברה משווקת באיכות הגבוהה ביותר. בסופו של דבר, רק על ידי פנייה אל חברה מקצועית נוכל להבטיח מזרון המיוצר על ידי החברות המובילות ביותר בעולם, ששוקדות בכל רגע נתון על פיתוח טכנולוגיות ומנגנונים שיבטיחו לילדים המתבגרים שלנו שינה טובה יותר ותמיכה אורטופדית בריאה יותר בשלב שבו הם זקוקים לזה במידה רבה. יתרה מכך, רכישת מזרונים מחברה מובילה מאפשרת לנו ליהנות גם מאחריות על המזרון וגם מהנחיות לאחזקת המזרונים או לאחזקת של ספות נוער בתנאים הטובים ביותר. כך למשל, חברות יצרן מובילות בתחום של מזרונים או ספות נוער נוהגות לספק הנחיות ברורות כיצד לשמור על מזרונים המיוצרים על ידם וכך להאריך את חייהם. כמו כן, חשוב לזכור שרק בחירה בחברה מובילה ומחברת יצרן גדולה תבטיח לנו אחריות מקיפה ואפשרויות תשלום נוחות יותר.

ספות נוער ברמה הגבוהה ביותר רוכשים רק בד”ר קומפורט

חברת ד”ר קומפורט מתמחה מזה שנים ארוכות בייצור מזרוני איכות ובשיווק מזרונים המיוצרים על ידי החברות המובילות ביותר בעולם. מאז החלו לשווק גם ספות נוער, שם הצוות המיומן של ד”ר את מלוא הדגש על הקפדה על איכות בלתי מתפשר ומכירת מוצרים חדשניים ואורטופדים. יתרה מכך, בד”ר קומפורט יודעים שעל מנת להבטיח משפחה גדולה של לקוחות מרוצים יש לשים דגש גם על מחירים נוחים ומשתלמים ועל כן, בכל רגע נתון ניתן למצוא בד”ר קומפורט גם מבצעים חמים ואטרקטיביים הן לרכישת מזרנים והן לרכישתם של ספות נוער.

מיטת נוער מתכווננת במבצע