באנר לעמוד הבית

על מה חשוב להקפיד בעת רכישת מזרון?


 • המזרונים שלנו

  Dr. Comfort מייצרת ומשווקת מזרונים ממגוון סוגים המעניקים כוחות מחודשים ליום המחר ותומכים בשנת לילה טובה ואיכותית.

 • מיטות מתכווננות

  המיטות המתכווננות שלנו ידועות ביכולתן לעזור לאנשים עם בעיות שינה, מנדודי שינה ועד לבעיות שינה הקשורות ללחצים אחרים.

 • כורסאות

  Dr. Comfort מציגה ליין חדש של כורסאות טלוויזיה. כל הכורסאות נוחות ואורתופדיות ובנויות לשרת אותך שנים רבות. מנגנון הדום עשוי מערכת קפיצים חזקים. מנגנון הגב מאפשר שכיבה כמעט מלאה.

 • ספות נוער

  כאשר אנו מתכננים ומייצרים את ספות הנוער של Dr. Comfort, אנו חושבים על הילדים שלכם ואיך ליצור עבורם ספה שתשלב בצורה אידאלית בין חיי היום שלהם שכוללים ישיבה, אירוח וכו’ ובין חיי הלילה שיאפשרו לישון על מיטה איכותית שתשמור על הגב שלהם ותאפשר להם לישון, כמו שנוער אוהב לישון.

 • לקוחות מרוצים

  Dr. Comfort גאה להציג לכם המלצות רבות של לקוחות מרוצים.
  לקוחות שבחרו Dr. Comfort בגלל השירות, האיכות והמחירים ההגונים.

 • פתרונות שינה

  מוצרי פתרונות השינה שלנו כוללים מוצרים משלימים שכל בית צריך. מספות נפתחות עבור אורחים ועד הקשחות וויסקו למזרונים.

אילו מזרנים מעדיפים הישראלים?
על-פי מה אנו בוחרים את המזרנים שלנו? מסקר שנערך לאחרונה עולה כי ל-52% מהישנים הפרמטר החשוב ביותר ברכישת מזרן הוא הנוחות. 33% ציינו שהפרמטר החשוב ביותר הוא הבריאות, ו-8% מהנשאלים ציינו כי הפרמטר החשוב ביותר הוא המחיר.
מסקר אחר עולה כי אחד מכל 4 צרכנים בישראל כלל אינו יודע על איזה מזרן הוא ישן, ורוכש מזרנים בעיקר בשל 3 מניעים עיקריים – מעבר או שיפוץ דירה, בלאי נראה לעין או כאבי גב.
הטעות הכי גדולה היא לרכוש מזרן חדש כאשר כואב הגב,” אומר ד”ר נסים אוחנה, מנהל היחידה לניתוחי עמוד שדרה במחלקה האורתופדית במרכז הרפואי בלינסון. “למזרן מתרגלים כמו לנעליים – זה לוקח זמן, ולכן, כאשר מחליפים מזרן כשכואב הגב, הגוף דווקא עלול לא להתרגל אליו.” אין דבר כזה מזרנים אורתופדיים .

ד”ר אוחנה מדגיש, כי “כל הנושא של מזרנים אורתופדיים זה קשקוש. אין חיה כזו בהיבט הרפואי. הדוגמה לכך היא שיש תרבויות שלמות בעולם שישנות על מחצלות או על ערסלים. מזרנים אורתופדיים הם המצאה של העולם המערבי הצרכני.” ד”ר אוחנה אומר, על כן, שממש אין צורך לרכוש מזרנים ממותגים באלפי שקלים. צריך רק שהגימור יהיה ברמה גבוהה ושהחומרים יהיו טובים. וזה הכל.

אז על מה כן כדאי לשכב בלילה, לדעתו?
“המשטח פשוט צריך להיות נוח. עדיף שהמזרן יהיה בינוני, אך אם מישהו רגיל לישון על משטח קשה או קל – שימשיך לעשות זאת. כל היצרנים מדברים על מרכז אורתופדי שמאזן את עמוד השדרה, אך אין הגדרה כזו. הכי חשוב שלמי שישן יהיה נוח בדרך שבה הוא רגיל לישון.”

מזרן אורטופדי במבצע