כורסא עם ריקליינר


 • המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

כורסאות עם ריקליינר מוכרות לנו היטב. אין זאת עובדה ידועה, אך הרעיון של כיסא שנפתח ומשנה את צורתו התחיל עוד בסוף המאה ה19, ואילו בשנות ה60 אף נמכרו כסאות וכורסאות בעלות מנגנון דומה לנאס"א. אך כורסאות הטלוויזיה האהובות והנוחות שאנו מכירים בעלות ההדום הנפתח והמשענת המתכווננת הן הגיעו בחצי המאוחר של המאה ה20 ונשארו בתודעתנו כרהיט קלאסי לסלון.

אז מה סוד הקסם של כורסאות טלוויזיה עם ריקליינר? התשובה אמנם ברורה, אך יש בה יותר עומק משנדמה. הכורסא הנפתחת (הלא היא הריקליינר), היא בעלת אפשרות לשנות את מנח משענת הגב והרגליים לפי טעם היושב, ובכך מאפשרת גמישות, תמיכה אורטופדית טובה יותר ואת הנוחות המייטבית ליושב.

כורסא עם רקליינר

להתכרבל איתה

אם ישנה תחושה שאדם רוצה לחוות בסלון ביתו היא רוגע ונחת. תורמים עיקריים לכך הן מערכות הישיבה בסלון, תפקידם לאפשר נוחות ובריאות ליושב. בעוד ספה היא פתרון טוב לתנומה נעימה של סוף שבוע, לא תמיד היא תעניק את התמיכה הנכונה לשרירי הגב והכתפיים וחסר לא משענות ידיים משני הצדדים לנוחות קריאה ופנאי. מאידך, כורסא עשויה להוות קושי במציאת תנוחה המתאימה לשינה על אף הנוחות שהיא מציעה עם משענות ידיים. קונפליקט זה הוא הבסיס של הריקליינר המוכרת, הלא היא הכורסא התפוחה הנפתחת. הריקליינר הקלאסית נועדה לאפשר את הנוחות המקסימלית יחד עם תמיכה אוטופדית, ולהוות פתרון למצבים שונים במהלך היום. קפה של תחילה הבוקר על הכורסא עם פינוק של ההדום ברגליים, מנוחת צהריים טובה מול תוכנית טלווזיה אהובה על הכורסא עם המשענת פתוחה, ובילוי עם הילדים אחרי ארוחת הערב, בהקראת סיפור על הכורסא בנוחות המיטבית.

אך הכורסא המוכרת והאהובה עוברת שינויים ומהפכות עם חלוף השנים, וכיום אין צורך להסתפק בכורסא פשוטה בעלת מנגנון ידני יותר. כיוון שהתחום הוותיק ממשיך להתפתח ולהשתנות, כל כורסאת ריקליינר נעשית מתאימה לכל אדם ואישה באופן יותר ויותר יחודי ומודרני.

כורסה עם קלאס

אחד התחביבים המוכרים של כל האנשים בעלי החוש האסטטי המפותח הוא עיצוב הפנים, ולכן מראה הסלון ועיצובו יהיו חשובים יותר לאנשים אלו. מפאת חוזק הרושם של כוסראות הריקליינר, נוצר הרושם המוטעה שהן מגיעות רק בצורה אחת בסיסית שחוזרת על עצמה, כורסאת טלוויזיה קלאסית תפוחה. רושם זה גורם לאנשים מסויימים להתפשר על הנוחות והבריאות האורטופדית במחשבה שהכורסא לא תתאים לאווירת הסלון או לא "אלגנטית" מספיק. אין כל צורך בפשרה מסוג זה, כיוון שהיום ישנן מגוון צורות וגוונים לכורסאות ריקליינר. הן יכולות להגיע ככוסאת טלוויזיה קלאסית, כוסאת פשוטה בעיצוב נקי או אפילו כורסא בעיצוב אלגנטי עם אפשרויות לבדים איכותיים והדפסים מגוונים. לכן אין סיבה להתפשר על הנוחות והבריאות יותר.

החדשנית

לחובבי הטכנולוגיה, המדיה הוגאג'טים מחכה הפתעה נעימה. בעקבות מהפכת האינטרנט והסלולר, גם תחום הכורסאות המתכווננות עבר מהפך שהוליד את כפתור הטאצ'. כורסאת ריקליינר עם כפתור טאצ' ומגנון חשמלי מתקדם, היא הפתרון המושלם עבור האנשים שאוהבים קידמה ולא מתפשרים על הנוחות בחייהם. עם מגוון מצבי משענת והדום שונים שיאפשרו לך להגיע לנוחות מושלמת, הריקליינר זנחה את המנגנון המכני והידית המוכרת והרוויחה את כפתור הטאצ' האלגנטי שממוקם בצד הכורסא. כעת אין צורך להתאמץ אפילו קצת כדי להגיע לתנוחה המושלמת עבורך.

כורסת טלוויזיה עם רקליינר

מיטה מתכווננת במבצע