מיטות מתכווננות > בלוג מערכות שינה > מזרנים למיטות מתכווננות

מזרנים למיטות מתכווננות


 • המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

מהם מזרונים למיטות מתכווננות? כל מה שצריך לדעת על מזרונים למיטות מתכווננות.

לקטלוג מיטות מתכווננות>

מתכננים רכישה של מיטה מתכווננת? מצוין! אתם כבר בדרך לשדרוג רציני של חוויית השינה שלכם. ואומנם, כל עוד לא דאגתם למזרן האורתופדי שיתאים באופן מושלם למיטתכם החדשה המשימה עדיין לא הושלמה. למעשה, דווקא המזרון הוא האחראי על איכות השינה והוא זה שיקבע אם תחושו שינוי לטובה בעודכם ישנים על מזרון אורטופדי.

הבעיה היא שבחירת המזרון הנכון הינה משימה לא פשוטה, אשר דורשת התאמה של סוג המזרון למבנה הגוף, לצרכים הרפואיים ולהעדפות הפרטיות של הרוכשים. מה גם שבניגוד למזרונים הסטנדרטיים, המזרן למיטה מתכווננת חייב להיות באיכות הגבוהה ביותר כדי לעמוד בלחצים של המנגנון החשמלי המתכוונן.

בעודכם מתלבטים בין מגוון המוצרים המוצעים בשוק עליכם להחליט לגבי מספר פרמטרים שמאפיינים מזרונים למיטות מתכווננות: רמת העובי, רמת הצפיפות, רמת הגמישות ורמת הקושי. אבל, לפני הכל תצטרכו לבחור בסוג המזרון, דהיינו להחליט האם המזרון שלכם יהיה מזרון לטקס, ויסקו, יכלול מערכת קפיצים ועוד.

מיטה זוגית מתכווננתמיטה מתכווננת דגם פריז

סוגי מזרונים למיטות מתכווננות

מזרון ויסקו

בין הסוגים העיקריים של המזרונים המומלצים, נחשב מזרון ויסקו או בשמו העממי “מזרון זיכרון” למתאים ביותר לשימוש אם החלטתם להציב בחדר השינה שלכם מיטה מתכווננת. מזרוני ויסקו חזקים מאוד ולכן בהנחה על בסיס של מיטה מתכווננת הם לא נשחקים ושומרים על צורתם המקורית לאורך הזמן. בנוסף, מזרן שמכיל חומר ויסקו מאופיין ברמת גמישות גבוהה ומסוגל להתאים את עצמו למצבי כיוון שונים של המיטה עם מנגנון חשמלי. בשכיבה על מזרן ויסקו נוצרת תחושה של רכות מלטפת, זרימה וחופש, ובשילוב עם הנוחות האופטימלית שמאפשרת המיטה המתכווננת, ניתן להגיע לתנאי שינה האיכותיים ביותר.

מיטת ויסקו מתכווננת מעוצבתמיטה מתכווננת דגם רומא

מזרון לטקס

מזרנים אשר בנויים על בסיס לטקסט הפכו לפופולאריים מאוד בשוק הישראלי בזכות מגוון האיכויות ומתאימים באופן מלא להנחה על בסיס מתכוונן. מזרוני לטקס מצטיינים בעמידות גבוהה ובנוחות אופטימאלית ומומלצים לסובלים מבעיות גב ומהפרעות שינה.

מיטה מתכווננת זוגית, מיטה יהודיתמיטה מתכווננת דגם מונקו

מזרוני קפיצים

מזרני הקפיצים הסטנדרטיים נחשבים לאלטרנטיבה פחות מומלצת להתאמה למיטה מתכווננת. הסיבה לכך נעוצה בלחץ על הגב והגפיים שנוצר בחיכוך הגוף עם הקפיצים. בנוסף לחוסר היעילות במניעת כאבי הגב, המזרונים הללו אינם חזקים מספיק כדי לשמור על איכותם לאורך הזמן.

המלצות לבחירת מזרון למיטה מתכווננת

חשוב לבחור בעובי המזרון שיעניק לכם שילוב מושלם של נוחות, רכות וחוזק. ההמלצה הכללית הינה בחירה בעובי עד 30 ס”מ, כאשר מזרוני ויסקו בעובי 20 ס”מ יתאימו לאלו האוהבים לישון על הגב ובעלי משקל נמוך ומזרונים עבים יותר מיועדים לישנים על הצד ולבעלי משקל כבד. צריך לזכור שככל שהמזרון עבה יותר כך רמת הגמישות שלו יורדת.

השיקול המרכזי נוסף בבחירת מזרון מושלם הינו רמת הקשיחות המועדפת הנקבעת בהתאם לצפיפות ונפח החומרים – לטקס או ויסקו. אומנם מזרונים רכים נחשבים למפנקים יותר, אבל מזרונים קשיחים מומלצים לאנשים שסובלים מבעיות גב.

מיטה מתכווננת במבצע
‪ ‪