מזרן קינג סייז


 • המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

מי רוצה לישון במיטת מלכים? כנראה בערך כל אחד. ומיטת מלכים משמע גם מזרן מלכים קינג סייז, איכותי ומפנק, כמו שהמלך אוהב (האמת שגם המלכה). רובנו מכירים את המושג, אבל השאלה “כמה זה קינג סייז” לא פעם מרחפת באוויר. אז באנו לעשות קצת סדר בעניין.

קטלוג המזרנים של ד”ר קומפורט >

אם הגיע הזמן להתחדש במיטה חדשה והחלטתם לשפר את איכות השינה שלכם, ודאי אתם עסוקים בשאלות הנוגעות לסוגי המיטות והמזרנים השונים ואיזה מהם יעשה לכם טוב. ואילו מיד עם תום ההתלבטויות לגבי סוג המזרון נושא גודל המיטה יעלה על סדר היום. נראה פשוט במבט הראשון, אך עלול להיות מורכב יותר ממה שחשבתם.

למה מזרן קינג סייז נוח?

התשובה היא די פשוטה. בהשוואה למזרנים זוגיים קטנים יותר התחושה של שינה במיטת קינג סייז היא מאוד שונה. כששני בני הזוג נמצאים במיטה כה גדולה כל אחד בצד שלו, הם יכולים אפילו לא להרגיש שיש עוד בן אדם במיטה. זאת כמובן בתנאי שהמזרן איכותי ועשוי מערכת קפיצים מבודדים ושכבות פולימרים מתקדמים.

מזרן זוגי קינג סייזויש גם היבט פרקטי

אפשר להניח שמזרני קינג סייז ישרתו אתכם תקופה ארוכה יותר מאשר מזרנים קטנים יותר באותה איכות. זאת לאור העובדה ששינה על גבי מזרן גדול מאפשרת לנו להתמקם בכל פעם במקום אחר ולנצל את המרחב הריק שנוצר באמצע. כתוצאה מכך הלחץ המופעל על המזרן בכל לילה אינו מתרכז בנקודה אחת, אלא מתפזר על פני שטח המזרן וכך הוא מתבלה יותר זמן.

מה לקחת בחשבון בקניית מיטת קינג סייז?

במציאות הישראלית של חדרי שינה בגודל סטנדרטי המגביל מאוד את האפשרויות של רוחב המיטה, גם אם התמזל מזלכם לגור בדירה עם חדר שינה גדול במיוחד, תמיד יהיו כאילה שיחששו להגדיל את המיטה, וזאת רק מהשיקולים של “לך תדע מה יהיה גודל הדירה הבאה שלנו, אז מה נעשה עם המיטה הזאת?”. לעומת זאת אם התכניות שלכם הן לטווח הארוך וחלל החדר מאפשר זאת, אין שום רע בלהתפנק.

השיקול השני הוא כמובן המחיר. לרוב מידת המיטה וגודל המזרן יקבעו גם את העלות שלהם. על כך נוסיף את הצורך בלהחליף את המצעים וכיסוי המיטה לגודל המתאים שגם הוא כמובן מתבטא בהוצאה נוספת לא מבוטלת. אולם יש לזכור שאלה הן הוצאות חד פעמיות.

אז אמרנו גודל חדר השינה ועלויות יותר גבוהות – אלה שני הגורמים המרכזיים אותם יש לקחת בחשבון אם התחשק לכם לישון במיטה גדולה. עכשיו כשלקחתם את זה בחשבון אפשר להתקדם למידות של המזרן.

מסגרת המיטה עבור מזרני קינג סייז

פרט קטן וחשוב יש לציין בנושא זה. בגלל הרוחב הגדול של המזרן המיטה צריכה לכלול תמיכה קונסטרוקטיבית של רגליים גם במרכזה בנוסף למסגרת המלבנית הרגילה. אחד הפתרונות המקובלים הוא הצבת שתי מיטות יחיד ברוחב המתאים זו לצד זו והנחת מזרן זוגי עליהן.

מהי מידת הקינג סייז?

על פי התקן של האיחוד האירופי אשר תקף גם בארץ, המידות של מזרן קינג סייז הן 180 ס”מ רוחב על 200 ס”מ אורך. אם החלטתם לקנות מזרן בחו”ל או שאתם מנסים להבין מה גודל המיטה שתישנו עליה בבית המלון בטיול במדינה אחרת, אז קחו בחשבון שקיימים תקנים שונים למידות קינג סייז. כך למשל בבריטניה מידות מזרן קינג סייז הן 198/152, בתאילנד – 198/183, ובארה”ב יש שתי מידות – קינג סייז רגיל 203.5/193 וקליפורניה קינג סייז 213.5/183 (כל המידות בסנטימטרים).

‪ ‪