• המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

לא משנה מה ההגיון שמאחורי ההחלטה – פתרון לבעיות גב או סתם רצון לא לצנוח בתוך מיטה רכה מידי, אנשים רבים מעדיפים לישון על מזרן קשיח, ויש לכך סיבות טובות.

שינה היא אחד הדברים החשובים ביותר עבור בני האדם. שינה טובה ואיכותית מושפעת ממספר גורמים, כאשר הגורם העיקרי התורם באופן נחרץ לאיכותה של השינה הוא המזרן. בעבר, עניין בחירת המזרן היה דבר של מה בכך. האפשרויות המוצעות בחנויות המזרנים היו מצומצמות וגם המודעות לנושא בריאות השינה לא הייתה קיימת כל כך. עם השנים ניתן דגש גדול יותר לא רק על איכות השינה כי אם גם על בריאות הגוף ובמיוחד הגב, עמוד השדרה והצוואר.

כיום, כאשר בוחרים מזרן לשינה מסתכלים על מרכיב נוסף הקשור ישירות לבעיות בריאותיות שונות – דרגת הקשיחות של המזרן. אנשים רבים מעדיפים דרגת קשיחות בינונית וגבוה במזרונים מסיבות רבות ומיטב המומחים בתחום האורתופדיה בהחלט ימליצו על רכישת מזרן קשיח.

מזרן קשיח איכותי מספק נוחות מירבית בלי להתפשר על תמיכה הולמת לייצוב הגוף בזמן השינה. קיים מגוון רחב של חומרים מהם בין היתר בנויים מזרנים קשיחים כדי להבטיח שנוח לכם כשאתם שוכבים במיטה. כך למשל היום פופולרי מאוד השימוש בקצף הזיכרון אשר “זוכר” את קימורי הגוף שלנו ומתאים את פני השטח של המזרן לכל אחד באופן אישי, או למשל מבנה קפיצים מבודדים אשר דואג לפזר את משקל גופנו באופן אופטימלי על פני המזרן כולו.

יתרונותיו של מזרן קשיח

כניסתם של מזרנים בעלי דרגת קשיחות גבוהה הגבירה באופן משמעותי את הצריכה שלהם במהלך השנים מהסיבות הבאות:

יכולת תמיכה גבוהה

מזרנים בעלי דרגת קשיחות גבוהה מספקים תמיכה מלאה עבור חלקי הגוף השונים באופן יעיל. דבר זה נחוץ מאוד בעיקר כאשר מדובר באוכלוסיית הגיל השלישי ולאנשים הסובלים מבעיות כרוניות של גב, צוואר ומפרקים. התמיכה המלאה שאותה נותן מזרן קשיח מתפזרת לאורך כל הגוף ומחזיקה אותו בצורה נכונה בשעות השינה.

שינה עמוקה ואיכותית

גוף האדם, מטבעו, אינו יכול ואינו רגיל לישון על מזרן בלוי וכאשר ישנו מזרן כזה הגוף מנסה לפצות על אי הנוחות והתוצאה הישירה היא מאמץ מתמשך של שרירי הגוף, לחץ על כלי הדם והנשימה וחוסר שינה שהולך ומצטבר. לעומת זאת, כאשר אנחנו ישנים על מזרן נכון עם דרגת קשיחות מותאמת, הגוף מוצא את תנוחת השינה הבריאה ביותר באופן אינטואיטיבי ומסוגל להיכנס לשינה עמוקה ואיכותית אשר משפרת גם את איכות החיים.

איזון עמוד השדרה

שינה אורכת בממוצע 8 שעות מתוך יממה שלמה. זהו זמן ארוך וחשוב ביותר כדי לספק את המנוחה הנדרשת לגוף. מזרן קשיח מעניק איזון מתאים ומיטבי לעמוד השדרה אשר מונע גם את קריסתו כלפי פנים, דבר אשר מהווה גורם קריטי לתהליך הנשימה ואספקת החמצן במשך שעות השינה.

יתרונות בריאותיים

מחקרים רבים מראים כי ישנו קשר ברור לעין בין שינה איכותית לבין שיפור איכות החיים. גם בעת מנוחה, גוף האדם מבצע אינספור פעולות באופן תת הכרתי וזאת על מנת לתקן ולחדש מערכות אשר עמדו בלחצים רבים במהלך שעות היום. תאים מתחדשים, הורמון גדילה נכנס לפעולה אצל הילדים, רמות אינסולין צונחות אט אט לרמה מאוזנת. במקרים רבים מזרן קשיח מסייע אנשים לשפר משמעותית את חווית השינה ואת בריאותם.

מזרן בדרגת קשיחות גבוהה

מיטה מתכווננת במבצע
‪ ‪