• המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

למה לקנות מזרן 160 על 200? כדי לישון כמו מלך או מלכה במזרן רחב ומפנק.

הבריטים קוראים לו Euro King Mattress (מזרן קינג אירופאי), האמריקאים מתיחסים אליו כאל Queen Size (מזרן קווין סייז), ואנחנו בישראל פשוט משתמשים במספרים – 160 על 200, בלי מלכים ומלכות, אולי בשל העובדה שיותר ויותר אנשים מעריכים שינה טובה ועמוקה ומוכנים להשקיע ביצירת תנאים נוחים בחדר השינה.

לקטלוג המזרנים
בגודל 160 על 200 ס”מ
>

מזרן 160 200

תוספת רוחב מיטה שמשנה את החיים

אם אתם לא משתייכים לאלה שמסתפקים במינימום ומחפשים נוחות משודרגת ייתכן שהמזרן ברוחב 160 ס”מ הוא בדיוק התשובה בשבילכם. מדובר בתוספת צנועה של 10 ס”מ מכל צד המזרן מעבר לרוחב הסטנדרטי המקובל של 140 ס”מ, אולם זה עושה את כל ההבדל. תוספת המרחב הלא משמעותית לכאורה, היא בדיוק מה שבדרך כלל חסר לנו כדי להתגלגל בלי לחשוש ליפול מהמיטה, להתרווח ברגליים כדי לייצב את התנוחה מבלי שהן בולטות מחוץ למסגרת המיטה וגם (אולי הכי חשוב) להתהפך מצד לצד בלי לגעת בבן או בת הזוג ולהעיר אותם משנתם השלווה.

כדי להמחיש את העניין נזכיר שרוחב מזרן יחיד בדרך כלל נע בין 80 ל-90 ס”מ. מיטה זוגית סטנדרטית ברוחב 140 ס”מ למעשה משאירה את כל אחד מבני הזוג עם שטח ברוחב 70 ס”מ – פחות ממה שיש במיטת ילד. זו למשל בדיוק הסיבה שבגללה הגודל המקובל של המיטות המתכווננות הוא 160 על 200, לאור העובדה שלרוב מיטה מתכווננת בנויה משני מזרני יחיד של 80 ס”מ רוחב כדי לאפשר נוחות מקסימלית לכל אחד מבני הזוג.

פתרון להורים לילדים קטנים

מזרן 160/200 הוא ללא ספק חובה עבור ההורים הטריים שהזעטוט שלהם עדין נוהג להצטרף למיטת הוריו באמצע הלילה. אם לפני הרחבת המשפחה הסתדרתם עם המיטה ברוחב הסטנדרטי, הרי שעכשיו תוספת ילד חמוד על מזרן זוגי לא מספיק רחב עלולה להפוך לפגיעה באיכות השינה, או חלילה אף לגרש את אחד מבני הזוג מהמיטה.

כמה מקום צריך בחדר השינה?

רוב חדרי השינה בארץ, גם אם הם קטנים יתאימו להצבת המיטה בגודל 160 על 200. בואו נראה יחד מה צריך להיות הגודל המינימלי של חדר השינה כדי שתוכלו להכניס בו מיטה כזו.

כיוון שמדובר במיטה זוגית יש להניח שלא תרצו להצמיד את המיטה לקיר, אלא לאפשר גישה משני צידי המיטה. מומלץ להשאיר מעבר מינימלי של כ-60 ס”מ מכל צד, דבר שמביא אותנו לרוחב מינימלי של חדר השינה שצריך להיות 280 ס”מ. בכיוון השני יש להוסיף לפחות 60 ס”מ לאורך המזרן מה שנותן לנו את אורך החדר שצריך להיות 260 ס”מ. אם מערכת השינה שלכם כוללת ראש מיטה או מסגרת מיטה בולטת (מקובל במבנה מיטות מרופדות) יש להוסיף את העובי לחישוב האורך הדרוש. וכמובן לקחת בחשבון את פתיחת הארונות, שידות או דלת הכניסה לחדר אם היא נמצאת קרוב למיטה.

מזרן זוגי קינג סייז

‪ ‪