מזרנים בהתאמה אישית


 • המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

אנחנו נייעץ ואתם תחליטו מהו המזרן האופטימלי עבורכם, באילו מידות, רמת קשיחות וטכנולוגיה הוא יהיה בנוי.

מהמזרן הראשון שלנו בעריסת התינוקות ועד זקנתנו אנחנו מתנסים במגוון גדול של תצורות וחומרים שמהם עשויים מזרנים, ונחשפים לכל היתרונות והחסרונות שלהם. אנחנו מגלים להפתעתנו מה שהיה נוח לנו בגיל מסוים כבר אינו טוב לנו שנים אחר כך. יחד עם הרגישות הגוברת שלנו והשינויים הטבעיים בגופנו, שחלקם נובעים מתאונות ובעיות בריאות, אנחנו מגלים שגם הטכנולוגיה משתכללת ומייצרת מזרנים מתקדמים ומתוחכמים או ממציאה פטנטים שעוזרים לנו להתאים לנו אישית מזרנים לפי חומר, תצורה, מבנה, דרגת קושי והמגע של המזרן עם גופנו. אם אנחנו סובלים גם מבעיות גב על אחת כמה וכמה שחשוב להתאים אותם. לשם התאמה אישית כדאי לדעת ממה מיוצרים המזרנים הכי מבוקשים בשוק ולמה הם פופולריים כל כך.

מזרן בהתאמה אישית

מזרנים קלאסיים עם קפיצים

המזרנים הקלאסיים שאנחנו מכירים מורכבים משכבות של בדים וחומרי ריפוד ובידוד שבתוכם מסתתרת מערכת קפיצים המופרדים אחד מהשני ונמצאים כל אחד בחלל משלו. הקפיצים האלה הם המעניקים את הגמישות והיציבות הנחוצות למזרן, כאשר דרגת הקושי והאלסטיות שלהם משתנה ממזרן למזרן לפי העדפת הלקוחות ומותאמת גם לבעיות גב מסוימות. מזרנים קשים יותר מעניקים תמיכה יציבה יותר, ומזרנים רכים יותר מתאימים למי שהמגע הנוקשה אינו טוב להם בגלל רגישות בעור, או שכיבה ממושכת שגורמת לפצעי לחץ, ולכן נחוץ להם מגע רך יותר. ככל שהקפיצים בנויים טוב יותר, עטופים בחומר בידוד איכותי יותר והגימור לא רק אסתטי אלא גם עשוי מחומרים עמידים וטובים, המזרן יוכל להחזיק מעמד שנים רבות יותר. מזרנים אלה נחשבים גם למעולים עבור בעלי בעיות אורתופדיות וגב שונות, ולכן יש להתאים במיוחד או להתנסות אישית כדי להבין עד כמה זה נכון לכם.

מזרני ויסקו

אחד החומרים המודרניים שמהם מייצרים מזרנים ושכבות ריפוד עליונות, נמצא גם את הויסקו. ויסקו הוא החומר הרך אך היציב שממנו עושים מזרנים וכריות “זיכרון”. חומר זה מסתגל לצורת הראש והגוף, “זוכר” ומקבל אותן ומסתגל לקווי המתאר וכך תומך בראש ובגוף לכל האורך. החומר הומצא לצרכים של נאס”א, והוא מצטיין בפיזור משקל הגוף לכל האורך ובכך מקל על מי שסובל מכאבים בנקודות מסוימות, כך שהוא משחרר מהן את הלחץ ומאפשר לגוף להשתחרר ולהרפות. יתרון נוסף של מזרני ויסקו הוא הקליטה של חום הגוף, אגירתו ושחרורו במשך השינה, כך שהחימום הנעים גם מלמטה עוזר מאוד במזג אוויר קר לשחרר את השרירים הנוקשים והתפוסים.

מזרני לטקס

לטקס הוא תערובת של גומי מיוחד שמעובד למזרנים בצורת שכבת חומר עם חללים שמקנה למזרן את האלסטיות שלו ואת הקפיציות הנדרשת. מזרני לטקס מיוצרים בדרגות קושי שונות ובגדלים שונים, והם מצוינים למי שנחוצה לו התאמה טובה לצורת גופו כדי לתמוך בו בנקודות התורפה הבעייתיות ולמי שסובל מבעיות גב וזקוק לשכבה אחידה בתמיכה שלה. החומר מאפשר אוורור רב ומצוין גם לסובלים מאלרגיות משום שהוא אינו צובר אבק.

מזרנים בהתאמה אישית

מיטה מתכווננת במבצע
‪ ‪