• המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

חיפוש אחר המזרון המושלם הינו משימה לא קלה. ישנם המון חברות והמון הבטחות. כאשר בוחרים מזרון חשוב לשים לב לחומרים ממנו הוא עשוי ולמנגנוני התמיכה המצויים בו. ההבדל בין מזרנים נע בין מחירים, איכויות, נוחות ועוד. על מנת לייעץ לכם היטב מה מתאים לגב שלכם ושל בני ביתכם חשוב להתייעץ עם נותני השירות בתעשיית המזרון. בחירה נכונה של מזרון ראשית מבטיח כי השהות עליו לא תזיק לגב, המזרון יחזיק מעמד שנים ויספק את התמורה המלאה עבור ההוצאה כנגדו. המאפשר שינה בריאה וטובה.

כיצד בוחרים מזרנים

קודם כל יש חשיבות רבה על החברה המשווקת בתחום. לוודא את האחריות הניתנת למזרון, מקצועיות החברה, אמינותה והמוניטין שצברה, ניתן אף להתייעץ ולקבל תגובות מבני משפחה או חברים לגבי המזרון אותו הם רכשו, וכך להתאים לעצמכם את הרכישה המשתלמת והבריאותית ביותר.
כיום קיימת תחרות רבה בשוק המזרנים ומאפשרת תחרות בריאה הן במוצרים המובאים או המיוצרים, ובנוסף במחירים הניתנים ובאחריות למזרון. חשוב לקבל כמה וכמה הצעות מחיר לגבי מזרון מאותו חומר, ולספק  לעצמכם את הקנייה הבטוחה והטובה ביותר. הפיתוחים הטכנולוגיים מאפשרים פיתוח מזרון איכותי המאפשר תמיכה מושלמת לגב ולגוף בזמן מנוחה או שינה עליו. שימוש בבדים ובחומרים המאפשרים נידוף זיעה, ועל ידי כך הימנעות מריחות לא נעימים על גבי המזרן, ישנם גם ציפויים הניתנים להשמה על גבי המזרון לשמירה על טיבו לאורך שנים.

מזרנים לכל

כיום ניתן להשיג מזרן לכל האנשים, נשים, ילדים וטף. השימוש במזרון איכותי חשוב היות וכולנו ישנים או נחים על גביו למשך שעות ברצף. מזרון המותאם לילדים מספק תמיכה טובה לגוף ההולך ומתפתח ומאפשר תמיכה מושלמת. מזרון גבוה למי מאלו שאינם מסתדרים עם מזרון נמוך יחסית, ולהיפך.
אין צורך להתפשר על איכות, גודל וטיב המזרון. בעידן כיום ניתן למצוא את המזרון המושלם היות וגם ישנה אופציה לקבלת המזרון לתקופת התנסות ואחריות למספר שנים במידה וצצה בעיה כלשהי במזרון.

מזרנים – תשנו על זה

כולנו זקוקים לשנת לילה טובה ואיכותית, המעניקה כוחות מחודשים ליום המחר. לא ממש נעים לקום עם ההרגשה שהמזרון הישן שוב גרם לגב להתעקם, או שהגוף דואב כי אין לו תמיכה איכותית וטובה. אצלנו ב”Dr. Comfort” אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי אישי ומקצועי ומייעצים בהתאמת המזרון המושלם עבור גב הלקוחות ובני ביתם. הבריאות שלכם חשובה והאפשרות לעזור לכם למצוא את המזרון שיעזור לכם בבוקר עם חיוך זו המשימה הכי טובה שלנו.

מיטה מתכווננת במבצע
‪ ‪