• המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

מחפשים מזרן שיעזור לכם להבטיח חוויית שינה מושלמת לאורך כל הלילה ללא הפרעות? ייתכן שאתם צריכים מזרן אורטופדי עם שכבת ג’ל ויסקו – קצף הזיכרון שפותח במקור ב-NASA.

לקטלוג מזרני ויסקו >

מדובר במזרונים בעלי טכנולוגיה חדשנית אשר פרצו לשוק העולמי בסערה גדולה, וזאת בזכות החידוש הסנסציוני שבא מעולם המדע: ויסקו – החומר במרקם אלסטי בצורת ג’ל – מתאים את עצמו לתנוחות הגוף בעזרת רגישותו לשינויי הטמפרטורה והיכולת הייחודית לזכור ולשחזר את הרגלי השינה של האדם הישן עליו.

מהו חומר ויסקו

חומר ויסקו, הקרוי גם בשם הלועזי “Memory Foam” (קצף זכרון) הינו במקור פיתוח של סוכנות החלל האמריקנית NASA אשר במהרה מצא את עצמו מחוץ לכותלי המעבדה ומשמש כיום לשלל מטרות מסחריות. לויסקו – חומר מקבוצת פולימרים, המאופיינים בגמישות גבוהה – יכולת קליטת חום הגוף המאפשרת לו “לזכור” את מבנה הגוף הספציפי של האדם השוכב עליו וכתוצאה מכך להתאים את עצמו לקימורי גופו. במזרונים משמש ויסקו כתוספת השכבה העליונה הרכה והספוגית הצמודה אל הבסיס הקשיח. לרוב, שכבת ויסקו מהווה חלק אינטגרלי של המזרן אך ניתן גם לרכוש אותה כתוספת נפרדת, אותה מניחים על פני המזרן הקיים.

מזרני ויסקו

מזרון ויסקו – Natural Perfect

היתרונות של מזרני ויסקו

מזרוני ויסקו נחשבים כיום למזרונים המתקדמים והאיכותיים ביותר בשוק מזרני יוקרה, המשלבים איכות בריאותית מוכחת עם תחושת הפינוק המרבית. בזכות היכולת של החומר לשנות את צורתו במהלך הלילה, בהתאם לשינויי טמפרטורת הגוף, מזרן ויסקו הינו המזרן היחיד אשר מסוגל להבטיח התאמה מושלמת למבנה הגוף האינדיבידואלי של המשתמש.

פתיתי ויסקו הנמצאים בצפיפות גבוהה בחומר, משנים את מיקומם בהתאם לתנועות וקימורי הגוף ו”עוטפים” בעדינות את האיברים שבאים במגע עם החומר. בשל הפיזור “החכם” של ריכוזי החומר, הגוף נמנע מהלחיצות וההעמסה וזוכה למינימום התנגדות ולמקסימום תמיכה. השינה על מזרן ויסקו יוצרת תחושה של זרימה, קלילות ונוחות, מחדשת אנרגיות ומאפשרת תפקוד אופטימלי במהלך היום.

מזרן ויסקו זוגי

מזרן זוגי Air Visco

המלצות לבחירת מזרן בעל שכבת ויסקו

כמות החומר בשכבת ויסקו משתנה ממזרן ומזרן וזאת כדי לתת מענה לאלה האוהבים את המזרן שלהם קשיח ולאלה שמעדיפים תחושה רכה ו”שוקעת” יותר. כדי להתאים את רמת הקשיחות של ריפוד ויסקו, מומלץ לנסות מזרוני ויסקו שונים ולהרגיש את התחושה. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון את הרגלי השינה הקבועים שלכם, את מבנה ומשקל הגוף ואת המלצות הרופא, במקרים של כאבי גב כרוניים.

חשוב לזכור כי ויסקו הינו חומר רך ושוקע. לכן, אם אתם רוכשים רפידת ויסקו עצמאית, מומלץ להניח אותה על מזרן קשיח ללא קפיצים.

צפיפות החומר הינה אחד ממדדי האיכות המשמעותיים ביותר במזרוני ויסקו. מומלץ לעיין במפרט הטכני של המזרן או של השכבה הנפרדת, כדי לוודא שהשכבה מכילה פתיתי ויסקו בצפיפות הגבוהה ככל הניתן, וזאת כדי להבטיח את התמיכה המושלמת לגוף ועמידותו של המזרן או הרפידה לנזקי הזמן.

בנוסף למזרן עצמו ויסקו משמש גם כתוספת ריפוד בכריות אורטופדיות. לחוויית שינה מושלמת מומלץ להשלים את רכישת המזרון עם כרית ויסקו מותאמת.

מיטה זוגית עם מזרן אורטופדי

מזרן מגה ויסקו

מיטה מתכווננת במבצע
‪ ‪