מיטות מתכווננות > בלוג מערכות שינה > מיטות נוער > מיטה חשמלית מתכווננת לילדים

מיטה חשמלית מתכווננת לילדים


 • המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

מיטה חשמלית מתכווננת משמעותית בעיצוב החדר של ילדיכם

בין אם במשחק, בזמן שינה או תוך כדי הכנת שיעורי הבית, מיטה חשמלית מתכווננת מספקת מקור לרוגע והנאה תוך שמירה וטיפוח תהליך הגדילה של כל ילד או ילדה. מיטה מתכווננת בעלת ארגז אחסון עוזרת לשמור על הסדר וחוסכת את הצורך באחסון נוסף. הורדת הצפיפות בחדר על ידי סינון חפצים ורהיטים בחדר מאפשר לילד או לילדה מרחב נוסף למשחקים ודמיון. לדוגמא, ארגז האחסון שמגיע מתחת למיטה חשמלית מתכווננת יכול להחליף את ארגזי המשחקים ולהוות פתרון מהיר וקל לאחסון צעצועים ומשחקים שלא מוצאים מפלט בארונות החדר.

ציפוי הבד של מזרון ספות נוער מגיע במגוון צבעים דרכם ניתנת האפשרות לביטוי הטעם האישי של כל ילדה וילד. דרך בחירת הצבע נפתחת הדלת לחיבור המיטה לסגנון העיצוב הכללי של החדר. למשל גווני הכחול יוכלו לתרום לחדר בנושא החלל החיצון או חוף הים ואילו גווני הירוק יוכלו לתרום לחדר בנושאי הטבע והיער. בעזרת המיטה החשמלית המתכווננת תוכלו להתקרב ליצירת חדר החלומות לילדיכם.

ספה וחצי דגם ביונסהספה וחצי דגם ביונסה

מיטה חשמלית מתכווננת שומרת על בריאות ילדיכם

המיטה החשמלית המתכווננת מבטיחה התאמה אישית לצרכים של ילדכם בתקופות שיש צורך לחיזוק ומנוחה. הגבהת החלק העליון של המיטה ליצירת זווית יכול לתרום בימי השפעת והצינון בהקלה על גודש האף והקלה בנשימה. הגבהה באזור התחתון של המיטה יכולה לתרום לצמצום והקלה של לבעיות של נפיחות ברגליים.

מזרן איכותי ונוח מבטיח גדילה נכונה לילדים. בתקופה המוקדמת בחייו, ילדיכם גדל ומתפתח מחודש לחודש ולכן חשוב במיוחד לוודא כי המזרן של ילדיכם מעודד התפתחות באופן תקין גם בשעות הלילה. על מנת להבטיח זאת, בתהליך בחירת מזרונים למיטה המתכווננת מומלץ לוודא שהמזרן מיוצר על ידי יצרן ידוע ובעל התמחות בתחום וכי הוא עומד בתו התקן. בנוסף לכן יש לבדוק האם המזרן אורתופדי, מפזר את משקל הגוף באופן שווה ושומר את צורתו לאורך זמן.

מיטה חשמלית מעניקה ביטחון לילדיכם מעל מיטה מתכווננת שאינה חשמלית. המנגנון הידני במיטות שאינן חשמליות עלול להוות מקור לבלבול וסכנה עבור ילדים. לעומת זאת, במיטה חשמלית מתכווננות יוכלו הילדים להיעזר במנגנון החשמלי לשליטה בזווית המיטה ללא הצורך בשימוש במנגנון מכני. דרך השלט החשמלי תוכלו גם לפקח על זווית החלק העליון של המיטה בעצמכם ללא מאמץ ובכך לעזור ולשמור על ילדיכם.

מיטת נוער מתכווננת דגם ריהאנהספת נוער דגם ריהאנה

גם במהלך היום נהנים מיתרונות המיטה המתכווננת

זמן האיכות עם הילד והילדה משתדרג בזכות המיטה החשמלית המתכווננת. מיטה חשמלית מתכווננת מאפשרת ליהנות מסוגים שונים של פעילויות עם הילדים בצורה הנוחה ביותר עבורכם. למשל, בצפייה בטלוויזיה או במשחק במשחקי קונסולה, ניתנת האפשרות ליצירת זווית במיטה למשענת גב אורתופדית. לאחר מכן בהורדת החלק העליון של המיטה למצב שטוח ניתנת האפשרות להנאה ממרחב במשחקי קופסא והיגיון. בסוף היום ניתן ליהנות ביחד מקריאת הסיפור המסורתית לפני השינה עם משענת גב, כך שהילדים יוכלו לקרוא בשיתוף מלא.

אפילו חווית הכנת שיעורי הבית מהנה יותר כאשר ניתן לעשות אותה על המיטה המתכווננת. תמיד היה ניתן ליהנות מכתיבה, קריאה וציור על המיטה בשכיבה על הבטן, אך לעיתים תנוחה זו נעשית לא נוחה ועלולה אף לגרום לנזק לגב. מיטה חשמלית מתכווננת מאפשר לילדיכם לקרוא, לצייר, לכתוב וגם להכין את שיעורי הבית בישיבה בנוחות ותמיכה מקסימלית. בהרמת החלק העליון של המיטה לזווית הנוחה לישיבה ושימוש באביזר קשיח ליציבות הנייר והיד, יוכלו ילדיכם ליהנות מהכנת שיעורי הבית בנוחות תוך הגנה אורתופדית.

מיטה מתכווננת במבצע
‪ ‪