מיטות מתכווננות > בלוג מערכות שינה > מיטות מתכווננות הכי טובות

מיטות מתכווננות הכי טובות


 • המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

כולנו יודעים ששינה עמוקה, רצופה ומספקת היא אחד התנאים המרכזיים לשמירה על בריאות טובה, מצב נפשי מאוזן ותפקוד יעיל במהלך היום. ואולם, בעידן המודרני רצוף המתחים והעומס, רבים מאיתנו פשוט לא מצליחים לישון טוב וקמים מהמיטה בבוקר עייפים, עצבניים וסובלים מכאבים, עם תחושה שלא ישנו כלל.

ובכן, הבשורה הטובה היא שרוב בעיות השינה ניתן לפתור באמצעות שימוש במיטות מתכווננות. ועל פניו, בימינו אלה כל אחד יכול לרכוש אחת כזאת, הרי השוק מוצף בשלל דגמים של מיטות מתכווננות מסוגים וממותגים שונים. אך כאשר כל מותג  טוען שהוא זה שמייצר את המיטות המתכוונות הכי טובות בשוק, הבחירה במיטה מתכווננת נכונה הופכת לאתגר אמיתי עבור הצרכן. אז אילו מיטות מתכווננות באמת הכי טובות עבורנו?

קטלוג מיטות מתכווננות של ד”ר קומפורט >

מה הופך את המיטה המתכווננת לטובה ביותר?

כל המיטות המתכווננות מאפשרות לכוון את הגובה של החלק העליון (משענת ראש) ואת החלק התחתון (אזור הרגליים), כדי להקטין לחץ על שרירי הגב, הצוואר והרגליים, ליצור תנאי נוחות לצפייה בטלוויזיה ועבודה במחשב ולספק גישה קלה לעלייה ולירידה מהמיטה (הנחוצה במיוחד לנכים ולמבוגרים).

אולם, רק מיטה מתכווננת איכותית יכולה לסייע למתקשים להירדם, לייצור תנאים אופטימאליים למנוחה עמוקה במהלך השינה, לאפשר תנוחה שמתאימה באופן אישי לכל מבנה הגוף ולהרגיע כאבי השרירים. ורק מיטות מתכווננות באיכות גבוהה עשויות לעזור לסובלים מנחירות, בעיות גב צרבות, פיברומיאלגיה, קשי נשימה, בצקות ושלל בעיות רפואיות נוספות.

מיטות מתכווננות הכי טובות בולטות על פני המתחרות במגוון פרמטרים, כאשר המרכזיים שביניהם הם האיכות של המזרן ושל בסיס המיטה, איכות החלקים המכניים, היעילות והעמידות של המנגנון החשמלי המתכוונן ותנאי הבטיחות הגבוהים. לכל אלה כדאי להוסיף קריטריונים נוספים, כמו נוחות השימוש של השלט, מגוון רחב של אפשרויות להגדרה באופן עצמאי, העיצוב של מיטה מתכווננת חשמלית, כמובן – המחיר.

וכמובן, נזכיר את מובן מעליו: מיטות מתכווננות הכי טובות הן המשתלמות ביותר, המציעות שילוב אופטימלי של איכות, עמידות, מחיר, תו תקן ותנאי אחריות.

פרמטרים מרכזיים של המיטות הטובות

מזרן אורתופדי למיטות מתכווננות איכותיות

רוב המיטות המתכווננות ממותגים מובילים מצוידות עם שלל של מזרנים המתוכננים על ידי היצרן ספציפית עבור דגם המיטה. יחד עם זאת, תמיד אפשר לבחור באופציה של רכישת מזרן בנפרד. כך או אחרת, הנה מה שצריך לדעת על המזרן שמיועד למיטה מתכווננת איכותית.

מזרנים אורתופדיים נבדלים אחד מהשני על פי הסוג (ויסקו, לטקס ועוד), רמות הצפיפות, העובי, הגמישות ומידת הקושי / הרכות. הבחירה במזרן הנכון תלויה בחלקה בצרכים והעדפות אישיות, אך כאשר מדובר במזרן שמיועד למיטה מתכוונת, יש להתייחס לפרמטר נוסף:

המזרן של מיטות מתכווננות טובות חייב לעמוד גם בתנאי העומס המיוחדים, המופעלים עליו על ידי המנגנון החשמלי. מיטות מתכווננות הכי טובות בשוק מאובזרות בדרך כלל עם מזרני ויסקו הידועים יותר בשמם מזרני זיכרון, מכיוון שמזרנים אלה גמישים במיוחד ומשנים את צורתם בהתאם למצבי כיוונון שונים ובכך הם הבחירה הטובה ביותר עבור מזרנים למיטות מתכווננות. בנוסף, מזרני ויסקו שומרים על המבנה לאורך הזמן, מעניקים תחושה של נוחות ומסוגלים “לזכור” את התנוחה האופטימלית של הישנים עליהם.

בסיס מיטה למיטות מתכווננות איכותיות

הפרמטר המרכזי שמאפיין מיטות מתכווננות הכי טובות הינו המבנה האגרונומי האיכותי של בסיס המיטה, או במילים אחרות, היכולת של הבסיס לספוג לחצים המופעלים על חלקי הגוף השונים. במיטות מתכווננות באיכות הגבוהה ביותר, הבסיס תומך בזוויות שונות של גובה וכיוונון המיטה ומאפשר תנוחה אופטימלית במצבי שכיבה ובמצבי ישיבה בהתאמה אישית.

בסיסי מיטה איכותיים למיטה מתכווננת מפוצלים לשני חצאים נפרדים ועצמאיים, המאפשרים לכל אחד מבני הזוג להשתמש במנגנון הכוונון באופן עצמאי. הבסיס למיטה מתכווננת איכותית מקבע את המזרן באופן יציב וכך מונע תזוזה של המזרן מצד לצד, גם כאשר מופעל מנגנון לשינוי הגובה והזווית של המיטה.

במיטות המתכווננות הטובות ביותר מותקן מנגנון לשמירה על יציבות הגוף בזמן החלפת מצבי הכוונון. בנוסף, בסיס איכותי מאפשר תנאי “אפס כבידה”, המונע לחץ על הרגליים ועל הצוואר במצבי כיוונון שונים ויוצר תחושה של חוסר משקל.

דגמים מובילים של בסיסי המיטה המתכווננת מציעים מנגנון ייחודי המפריד בין כוונון המשענת ובין כוונון זוויות הרגליים, כך שניתן להפעיל כל חלק באופן עצמאי.

בסיסי המיטות המתכוונות הטובות ביותר מאופיינים בתנאי איוורור מצוינים, מכילים מפרקים חזקים לגמישות אופטימלית ואינם נשחקים גם במקרים של הפעלה אינטנסיבית של מנגנון הכוונון לאורך השנים.

מיטה מתכווננת דגם פליצ'המיטה מתכווננת דגם פליצ’ה

מנגנון חשמלי של מיטות מתכווננות הטובות בשוק

איכות המנגנון החשמלי קובע במידה רבה את האיכות הכללית של המיטות המתכווננות. המנוע החשמלי של המיטה המתכווננת צריך להיות שקט, יציב וחזק מספיק כדי להפעיל אופציות כיוונון מרובות. כמו כן, מנוע חשמלי במיטות מתכווננות איכותיות מצויד בממשק הבטיחות עם סוללות גיבוי לשחרור מנגנון הנעילה והחזרת המיטה ממצב מורם למצב שכיבה.

שדרוגים מתקדמים למפונקים במיוחד

בנוסף לאופציות הבסיסיות קיים היום מגוון ממשקים לשדרוג הנוחות והיעילות. התכונות הבאות הן יותר בגדר קוריוז וממש לא תנאי מחייב למיטה מתכווננת טובה.

 • מנגנון העיסוי, המייצר רטט להקלה על כאבי השרירים.
 • חיבור ל – USB להטענת מכשירים ניידים ואפשרויות שליטה באמצעות האפליקציה במכשיר סלולרי או במחשב.
 • ממשק להפסקת נחירות: הלהיט החדש בתחום מיטות מתכוונות יוקרתיות הינו לחצן נחירות. כאשר אחד מבני הזוג מתחיל לנחור, ניתן ללחוץ על הכפתור המיוחד והמשענת שבצד הנוחר תעלה במעט. הרעשים ייפסקו באופן מידי.
 • שירות יקיצה, המטבל את הצורך בשעון המעורר. במיטות מתכווננות חדישות מותקן ממשק ייחודי המפעיל בשעה שנקבעה מראש תנודות עדינות להתעוררות קלה.
 • מיטות יוקרה מתכווננות מעוצבות עם חומרי מסגרת וריפוד איכותיים, מצוידות בשדות אחסון, מערכת רמקולים וגופי תאורה המותקנים בצדי המיטה.
‪ ‪