מתי לקנות מזרן חדש?


 • המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

כיצד תדעו שהגיע הזמן לקנות מזרן חדש?

המזרן תמיד נשאר מכוסה על ידי המצעים, לכן קל מאוד לשכוח מקיומו ומהעובדה שיש להחליפו פעם במספר שנים. לעתים הדבר עולה לנו באיכות שינה ירודה וכאבי גב או צוואר שלפתע מופיעים בחיינו לכאורה ללא שום סיבה מוצדקת. כיצד תדעו שהגיע הזמן לקנות מזרן חדש? להלן מספר טיפים שיעזרו לכם לא לפספס את הרגע החשוב.

תהיו קשובים לגוף

תנסו לבדוק איך אתם מתעוררים בבוקר. האם קימה מהשינה מלווה בגוף תפוס או כאבים? האם אתם עדין מרגישים עייפים למרות שישנתם לילה שלם? אם כן, אילה עלולים להיות הסימנים הראשונים לכך שגופכם אינו מקבל תמיכה ראויה במהלך השינה והמזרן שפעם היה כל כך נוח מתחיל להתבלות.

ערכו בדיקה למזרן

לפעמים מספיק פשוט להסתכל כדי להבין אם המזרון שלכם עדין עושה את העבודה. הורידו את הסדינים מהמזרן ובחנו את מצבו. אם אתם מזהים שהוא צנח, מופיעים בו שקעים או לחלופין נפיחות במקום מסוים, כנראה שהגיע הזמן להחליפו.

צריך
עזרה?

לשיחה עם יועץ שינה, השאר פרטים ונחזור אליך

גיל המזרן

גם אם הבדיקה הויזואלית לא גילתה לכם ליקויים, כדאי לבדוק מתי קניתם את המזרן. מקובל לחשוב כי אורך החיים הממוצע של מזרנים הוא כ-7 שנים. מזרנים איכותיים יכולים לשרת אותכם גם תקופה ארוכה יותר, ואילו לא רק המזרנים נוטים להשתנות במהלך השנים. גם הגוף שלנו עובר שינויים בתקופת זמן כה ארוכה וייתכן שהצרכים שלו היום שונים מאילה שהיו כאשר קניתם את המזרון הנוכחי שלכם. יכול להיות שהיום תעדיפו לישון על מזרן בעל דרגת קושי שונה או תוכלו להנות מפתרונות טכנולוגיים חדשים שעשויים להקל על מצבי בריאות שונים או אלרגיות.

תשאלו את בן/בת הזוג

אם אתם ישנים על מזרן זוגי, בן או בת הזוג מהווים כתובת נוספת לבדיקה. תתעניינו אם הם ישנים טוב בלילה. אם לאחד מבני הזוג לא נוח והוא מתהפך במיטה כל הלילה, הדבר ודאי מפריע גם לבן הזוג השני ופוגע באיכות שינתו גם כן, לפעמים בלי שהוא מתעורר לגמרי ומודע לכך. היום קיים מגוון פתרונות עבור מזרנים זוגיים בהם קפיצות ורעידות של צד אחד של המזרן אינן משפיעות על הצד השני ומאפשרות לבן או בת הזוג לא להיות מושפעים ממה שעובר עליכם בלילה.

המזרן הוא המפתח לשינה טובה ובריאה, כזאת שתמלא מצברים ותגרום לכם להרגיש רעננים ומלאי אנרגיה במהלך כל היום. יש לו תפקיד חשוב ומרכזי שנוגע בסופו של דבר ליכולת שלנו לתפקד ולהצליח, לשמור על האיזון הנפשי ולהנות מהאהובים שסובבים אותנו. דאגו לעצמכם למזרן אורטופדי איכותי בזמן, כדי שהוא ישמור עליכם.

מזרן חדש

צריך
עזרה?

לשיחה עם יועץ שינה, השאר פרטים ונחזור אליך

‪ ‪