מיטות מתכווננות > בלוג מערכות שינה > רעיונות ואביזרים לעיצוב חדרי שינה

רעיונות ואביזרים לעיצוב חדרי שינה


 • המזרנים שלנו

  כל יום מושלם מתחיל בשנת לילה טובה ואיכותית על מזרן בהתאמה אישית של Dr. Comfort

 • מיטות מתכווננות

  סובלים מבעיות בריאות, מתח או נדודי שינה? ברשת Dr. Comfort תגלו חוויית שינה שלא הכרתם!

 • כורסאות

  פרגנו לעצמכם זמן איכות, בישיבה או בשכיבה, בכורסאות הטלוויזיה האורתופדיות והמפנקות של Dr. Comfort

 • ספות נוער

  ספות הנוער של Dr. Comfort לאירוח ובילוי עם חברים ביום ולשינה טובה, נוחה ובריאה בלילה.

 • לקוחות מרוצים

  הלקוחות של Dr. Comfort ישנים טוב בלילה בזכות האיכות, הנוחות, השירות, חוויית הקנייה והמחירים ההוגנים וכשהם מתעוררים, הם ממליצים!

 • פתרונות שינה

  כל המוצרים שחיפשתם לאירוח ולשיפור חווית השינה ברשת אחת: Dr. Comfort

מלבד אולי הסלון ופינת האוכל, חדר השינה הוא אחד החדרים המעוצבים ביותר בבית. עיצוב טוב של חדר השינה הופך אותו לא רק לנוח יותר, אלא גם למזמין וכזה שכיף לישון בו. עם זאת, עיצוב חדר השינה יכול להיות מאתגר, במיוחד כאשר המקום הוא מוגבל והוא צריך להתאים לשני בני הזוג ואולי גם תינוק.

ארונות בגדים ואחסון

במידה ויש לכם יכולת לבחור את ארון האחסון בעצמכם ולא מדובר בארון מובנה, חשבו כמה מקום אחסון באמת תצטרכו, מאוד יכול להיות שעדיף לכם להסתפק בארון בינוני ומתקן תלייה או קולבים שאפשר למקם מחוץ לארון ולגשת אליהם במהירות. אם החדר קטן יחסית, ניתן להשתמש בדלתות הזזה לארונות במקום דלתות סטנדרטיות.

אם אין לכם מקום אחסון נגיש ונוח עבור כלי מיטה ובמיוחד שמיכות פוך עבות, אתם יכולים להשתמש בקופסאות אחסון שניתן לדחוף מתחת למטה.

וילונות וקירות

הרבה פעמים נרצה לפתוח וילונות או דלתות וואקום באופן חלקי על מנת לאפשר זרימת אוויר טובה יותר גם בלילה, ויש כאלו שאפילו יוסיפו כמה עציצים על מנת לשפר את איכותו. אבל אם אתם רגישים לאור או ישנים בשעות לא שגרתיות, ניתן להשתמש בווילונות עם שכבה כפולה שאחת מהן היא כהה יותר ומסוגלת להצל על החדר. השכבה הזו לא חייבת להיות אטומה לגמרי, אלא להתאים להעדפות האישיות שלכם.

בתהליך עיצוב חדר השינה, בדרך כלל רצוי לבחור צבעים בהירים וניטרליים יחסית לקירות, במיוחד אם החדר עמוס בחפצים ורוצים ליצור תחושה רגועה. למרות זאת, בהחלט אפשר להעז קצת יותר ולבחור צבעים כמו קרם או תכלת בהיר. להשלמת האווירה ניתן למקם שטיח במרכז החדר או כזה שמתחבר עם המיטה.

רעיונות ואביזרים לחדרי שינהתאורה

התאורה בחדר השינה בדרך כלל נחלקת לתאורה מרכזית ותאורה משנית. על מנת לחסוך במקום, אפשר לשלב בין התאורה הראשית לבין מאוורר תקרה. התאורה המשנית יכולה להיות לשולחן איפור, לארון הספרים וכמובן לפינת קריאה. כאשר אתם מתכננים את מערך החשמל בחדר, וודאו שיש לפחות עוד כפתור גישה אחד לאור הראשי שאפשר לכבות ולהדליק מבלי לקום מהמיטה.

ראש המיטה

לראש המיטה תפקיד כפול: מצד אחד הוא דקורטיבי ויכול להעניק גם למיטה פשוטה יחסית מראה מרשים. מצד שני, הוא יכול למנוע חדירה של קור בחורף וכאבי צוואר. על הקיר שצמוד אליו אפשר לתלות תמונות שיישרו אווירה נעימה.

יש ראשי מיטה שבנויים לתוכה, אך אלו בסופו של דבר מגבילים אתכם והם גם לא תמיד הכי נוחים. לעומת זאת, קל מאוד להוסיף טפט, מדבקה או אפילו בד שיהיו בעלי טקסטורה נוחה בקיר שמאחורי המיטה.

בכל מה שנוגע לכריות גדולות, הן אולי יפות ונוח לצפות איתן בטלוויזיה, אבל לא כולם אוהבים לישון איתן. לכן, יש לתכנן גם עבורן מקום אחסון ספציפי, במיוחד אם מדובר במיטה צרה.

הסחות דעת

למעט מצבים בהם אין בררה, רצוי לא להכניס את פינת העבודה או שולחן המכתבים אל תוך חדר השינה. חדר השינה אמור להיות מקום רגוע שמאפשר לכם להתרענן לאחר יום מעייף ולא להזכיר לכם את כל מטלות היום.

בנוגע לטלוויזיה, קיים כמובן ויכוח האם להכניס או לא להכניס טלוויזיה לחדר השינה, אבל העובדה שהרוב המכריע של הטלוויזיות כיום הן שטוחות ורק נעשות דקות יותר, מאפשרת לאחסן אותן בתוך הקיר ואפילו להסתיר אותן כאשר הן לא בשימוש.

פורסם בקטגוריה: בלוג מערכות שינה
מיטה מתכווננת במבצע
‪ ‪